پشم شیشه پانلی

پشم شیشه تخته ای، پشم شیشه پانلی، پشم شیشه، انواع پشم شیشه، پشم شیشه رولی، پشم شیشه فویلدار ،پشم شیشه تخته ای فویلدار ،پشم شیشه پانلی فویلدار،پشم شیشه تخته ای 2.5 سانت ،پشم شیشه 5 سانت تولید می شود.

پشم شیشه چیست ؟

پشم شیشه یا فایبرگلاس از الیافی تولید می شود که از شن و ماسه و انواع شیشه های شکسته و دور انداخته تولید می شود هر نوع شیشه ای که دیگر قابل استفاده نیست و باید بازیافت شود .

به طوری که از هر 10 بطری دور انداخته شده 1 عدد پشم شیشه تولید می شود . این پشم شیشه از مذاب شن و ماسه و شیشه ها دور انداخته شده تولید می شود .شیشه جامد دور انداخته شده با شن و ماسه در کوره مخروطی شکل حرارت داده شده و طی فرایند تولید به الیاف شیشه تبدیل می شود این الیاف ها شکل سوزنی شکل دارند .

پشم شیشه به چه شکل هایی تولید می شوند و چه کاررایی دارند ؟

پشم شیشه در انواع شکل ها مانند لوله ای ،رولی،تخته ای ،پانلی ،پازلی ،وفله ای و پشم شیشه سفید تولید می شود . محصولات پشم شیشه هر کدام کاربردهایی دارند و مزیت هایی که هر عایق مصنوعی ندارد .

یکی از ویژگیهای پشم شیشه آتش گیرنبودن آن است گه از پیشرفت آتش جلوگیری می کند .پشم شیشه عایقی  است که ساعت ها درمقابل آتش می ایستد و آتش نمی گیرد .عمده کاربرد پشم شیشه در عایقکاری حرارتی و آگوستیک صدا می باشد .

درواقع پشم شیشه را الیافهایی تشکیل می شوند که معدنی هستن و نسوز و غیر قابل احتراق به طوری که پشم شیشه تا 10 برابر حجم خود فشرده می شود . این مزیت پشم شیشه باعث شده جای کمتری نسبت به عایقهای الیافی مانند پشم سنگ و پسم سرامیک  اشغال کند .

پشم شیشه نسبت به عایق های الیافی و مصنوعی بسیار سبک و قیمت ارزان و می باشد و همچنین قارچ و کپک نمی زند و به راحتی جابجا می شود .

پشم شیشه تخته ای به چه شکلی می باشد؟

پشم شیشه تخته ای یا پانلی مانند تخته چوب بریده شده سطحی صاف دارند و در مکانهایی نصب مب شوند که سطحی صاف دارند مانند دیوار ،سقف و کف زمین که با میخ های مخصوص نصب می شوند .

پشم شیشه تخته ای دارای ابعاد استاندارد طول 1.20 در عرض 60 سانت می باشد و لی در ابعاد های سفارشی نیز تولید می شود .یکی از مزیت های پشم شیشه برش آسان و نصب آسان آن است که بسیار راحت برش می خورد و به هر شکلی می توان آن را برش داد حتی به شکل پازلی که در هم  قفل شوند .

پشم شیشه تخته ای به چه صورتی تشکیل می شود ؟

پشم شیشه تخته ای از حجم الیاف زیادی برخورداراست کمی قابل انعطاف نیز می باشد . پشم شیشه تخته ای با گذز از زیز پرسهای در حال حرکت الیافها را له و پرس می کند که این مرحله در حین تولید می باشد سپس به الیافه ا چسب و ورزین اضافه می کنند تا سفت و سخت و نیمه سخت شوند  و سپس آنهارا برش داده و  بسته بندی می شوند .

پشم شیشه تخته ای با پوشش های فویل آلومینیومی نیز پوشش داده  و به بازار عرضه می شوند .

قیمت پشم شیشه چگونه محاسبه می شود ؟

پشم شیشه نسب به حجم الیاف و یا تراکم و ضخامت  قیمت گذاری می شوند . و همچنین نسبت به کاربرد و خصوصیات و مزیت آنها قیمت گزاری می شوند .

پشم شیشه در چه صنعت هایی مورد استفاده قرار می گیرد ؟

پشم شیشه عمده کاربدش در عایقکاری های در صنعت ساختمان و صنعت های کوچک و بزرگ و مانند پالایشگاها و پتروشیمی ها مورد استفاده قرار می گیرد . 

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 36 ایزوران

پشم شیشه پانلی(تخته ای) 2.5 سانت دانسیته 36 برای عایقکاری جاهایی که فضای کافی برای عایقکاری وجود ندارد مانند دیگهای دوجداره ویوارهای پیش ساخته و آبگرم کن ها مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه پانلی 5 سانت دانسیته 36 ایزوران

پشم شیشه پانل یا تخته ای 5سانت دانسیته 36 بیشتر در عایقکاری دیوار و دیوارهای پیش ساخته جهت صداگیری و کوره های صنعتی و فرهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 42 ایزوران

پشم شیشه پانلی(تخته ای) 2.5 سانت دانسیته 42 برای عایقکاری جاهایی که فضای کافی برای عایقکاری وجود ندارد مانند دیگهای دوجداره ویوارهای پیش ساخته و آبگرم کن ها مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 50 ایزوران

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 50 بیشتر در عایقکاری دیوار و دیوارهای پیش ساخته جهت صداگیری و کوره های صنعتی و فرهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد

0 ریال

پشم شیشه پانلی 5 سانت دانسیته 50 ایزوران

پشم شیشه پانل 5سانت دانسیته 50 بیشتر در عایقکاری دیوار و دیوارهای پیش ساخته جهت صداگیری و کوره های صنعتی و فرهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد

0 ریال

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 100 ایزوران

پشم شیشه تخته ای 2.5 سانت دانسیته 100 یرای عایقکاری جاهایی که فضای کافی برای عایقکاری وجود ندارد مانند دیگهای دوجداره ویوارهای پیش ساخته و آبگرم کن ها مورد استفاده قرار میگیرد

0 ریال