پشم شیشه لوله ای 2.5 سانت فویلدار

پشم شیشه لوله ای ،انواع پشم شیشه لوله ای ، عایق لوله پشم شیشه ،محصولات پشم شیشه ایران .

پشم شیشه چیست ؟

پشم شیشه از الیافهای شیشه تولید می شود که الیاف شیشه را  با چند مواد در کوره مخلوط می کنند و آنها را در کوره ای مخروطی شکل ریختهو تا 1500 درجه گرما می دهند تا ذوب شود . طی فرایند خنک کردن مواد مذاب با هوا مخلوط شده و مواد مذاب به الیاف شیشه تبدیل می شود .

پشم شیشه یک عایق معدنی است که  در شکل های گوناگون تولید می شود .

پشم شیشه در انواع رنگها و ضخامت ها و ابعاد تولید می شود . هرکدام از محصولات  پشم شیشه در شکل هایی تولید می شود که کاربرد داران و یکی از تولید یا محصولات آن پشم شیشه لوله ای می باشد .

پشم شیشه لوله ای چیست ؟

پشم شیشه لوله ای که نام انگلیسی آن glasswool pipe insulation می باشد . شیبه به قالب لوله می باشد که از پشم شیشه ساخته می شود .

پشم شیشه لوله ای مخصوص سایز خارجی و یا قطر لوله یا قالب لوله ساخته می شود . پشم شیشه لوله ای هر کدام به تنهایی به اندازه سایز لوله تولید می شود  . پشم شیشه لوله از تراکم های مختلف تولید می شود .

پشم شیشه لوله ای باعث شده تا عایقکاری لوله ها به راحتی و به سهولت انجام شود شکل ظاهری پشم شیشه لوله ای دقیقا به خود لوله شباهت دارد و در امتداد آن یک برش وجود دارد که در تصویر مشخص می باشد .

پشم شیشه لوله ای در انواع سایز لوله تولید می شود . 

پشم شیشه لوله ای در چند نوع پوشش مختلف تولید می شود . که عبارتند از :

پشم شیشه لوله ای بدون روکش (ساده)

پشم شیشه لوله ای فویلدار

پشم شیشه لوله ای با روکش تیشو 

مزیت های پشم شیشه لوله ای که کار کردن با آن را ساده  می باشد . باعث شده تا عایقکاری سنتی به فراموشی سپرده شود . از جمله مزیت های پشم شیشه لوله ای  عبارتند از :

 نصب آن آسان است .

مانع از یخ زدن آب درئن لوله ها  در فصل زمستان می شود.

جلوگیری از صدا در لوله ها 

 کارکردن با آن راحت است .

 سبک است .

 کپک و قارچ نمی زند .

پشم شیشه لوله ای به سرعت کار می افزاید .

پشم شیشه لوله ای از ضربه های احتمالی و آسیب رسیدن به لول ها جلوگیری می کند .

پشم شیشه لوله ای باعث می شود دمای لوله ها در امتداد لوله یکسان بماند .

قیمت پشم شیشه لوله ای :

قیمت پشم شیشه لوله ای به چند عوامل بستگی دارد . اندازه سایز لوله ،تراکم پشم شیشه،نوع پوشش مانند فویل و یا تیشو و یا بدون روکش و مقدار درخواستی .

پشم شیشه لوله ای در انواع سایز لوله تولید می شود .  پشم شیشه لوله ای از سایز 1 اینچ تا 16 اینچ با  ضخامت های مختلف تا 10 سانت تولید می شود .

پشم شیشه لوله ای عمده کاربردش برای عایقکاری لوله ای تاسیسات در ساختمان پالایشگاه ها و پتروشیمی ها می باشد . پشم شیشه لوله ای را اغلب با انواع پو شش ها مانند آلومینیوم AL پوشش می دهند تا در معرض آفتاب شدید و باد و باران در امان بماند .

فیلتر کردن ویژگی ها

پشم شیشه لوله ای 1/2 اینچ فویلدار ضخامت 2.5 سانت

عایق لوله پیش ساخته پشم شیشه جهت عایقکاری لوله 1/2 اینچ با ضخامت 2.5 سانت جهت عایقکاری لوله های سردوگرم و لوله های پتروشیمی وپالایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه لوله ای 3/4 اینچ فویلدار ضخامت 2.5 سانت

عایق لوله پیش ساخته پشم شیشه جهت عایقکاری لوله 3/4 اینچ با ضخاکت 2.5 سانت جهت عایقکاری لوله های سردوگرم و لوله های پتروشیمی وپالایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه لوله ای 1 اینچ فویلدار ضخامت 2.5 سانت

عایق لوله پیش ساخته پشم شیشه جهت عایقکاری لوله 1 اینچ با ضخاکت 2.5 سانت جهت عایقکاری لوله های سردوگرم و لوله های پتروشیمی وپالایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه لوله ای 1/4-1 اینچ فویلدار ضخامت 2.5 سانت

عایق لوله پیش ساخته پشم شیشه جهت عایقکاری لوله 1/4-1 اینچ با ضخامت 2.5 سانت جهت عایقکاری لوله های سردوگرم و لوله های پتروشیمی وپالایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه لوله ای 1/2-1 اینچ فویلدار ضخامت 2.5 سانت

عایق لوله پیش ساخته پشم شیشه جهت عایقکاری لوله 1/2-1 اینچ با ضخامت 2.5 سانت جهت عایقکاری لوله های سردوگرم و لوله های پتروشیمی وپالایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه لوله ای 2 اینچ فویلدار ضخامت 2.5 سانت

عایق لوله پیش ساخته پشم شیشه جهت عایقکاری لوله 2 اینچ با ضخامت 2.5 سانت جهت عایقکاری لوله های سردوگرم و لوله های پتروشیمی وپالایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید