پشم شیشه تخته ای

پشم شیشه

پشم شیشه پانلی

پشم شیشه تخته ای 

انواع پشم شیشه تخته ای

پشم شیشه یا فایبر گلس چه نوع عایقی می باشد و پشم شیشه چه واکنشی را در برابر آتش و سرما نشان می دهد؟

پشم شیشه ماده است جامد مانند سایر عایقهای الیافی که مقاومت خوبی در برابر آتش و سرما و صدا از خود نشان می دهد .پشم شیشه عایق الیافی سوزنی می باشد که آتش نمی گیرد و صدا را جذب می کند و از گسترش آتش جلوگیری می کند .

پشم شیشه از مواد بازیافتی بدست می آید .پشم شیشه از شیشه های بازیافتی شن و ماسه و سنگ آهک تشکیل می شود .پشم شیشه در اقع عایق گرما و سرما و صدا می باشد 

پشم شیشه یک عایق غیر رسنا می باشد که جریان برق را از خود عبور نمی دهد و باعث کاهش مصرف انرژی می شود .

پشم شیشه دارای چند محصول می باشد و چه کاربردهایی دارند و آیا پشم شیشه می تواند ضد آب می باشد ؟

پشم شیشه دارای چند محصول و یا شکل می باشد که عبارتند از پشم شیشه رولی یا پتویی پشم شیشه تخته ای یا اسلب و یا پانلی،لوله ای و فله که هر کدام مصارف خاص خودشان را دارند .

پشم شیشه تخته ای که سطحی صاف دارد بیشتر در مکانهایی که سطح صاف دارند مانند دیوار ها سقف ها و کف زمین و در صنعت های بزرگ در کوره سازی ها و اجاق گازهای صنعتی و خانگی که دارای فر می باشند مورد استفاده قرار می گیرد . پشم شیشه تخته ای دارای تنوع ضخامت و ابعاد و وزن مخصوص می باشد .

 پشم شیشه رولی  که با پوشش فویل و یا کاغذ کرافت می باشند بیشتر در پوشش سقف سولها و عایقکاری تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد پشم شیشه رولی دارای شکل گیری خوب می باشد و در بیشتر صنایع ها از جمله هواپیماسازی مورد استفاده قرار می گیرد .پشم شیشه رولی دارای ضخامت و وزن مخصوص های متنوع می باشد .

پشم شیشه لوله ای همان طور که از اسمش مشخص است برای عایقکاری لولها طبق قطر لولها تولید می شود .

پشم شیشه لوله ای دارای ضخامت های متنوع می باشد و از ضربه های احتمالی و سرو صدا و از اتلاف انرژی جلوگیری می کند .

پشم شیشه فله ای بسیار بی وزن است و برای پرکردن درزهای دیوار و غیره مورد استفاده قرار می گیرد .