پشم شیشه آریانا پارس

پشم شیشه، انواع پشم شیشه، قیمت پشم شیشه، لیست قیمت پشم شیشه و کاربرد پشم شیشه ایران

پشم شیشه چیست؟

پشم شیشه از نوع الیاف نسوزسوزنی فیبری می باشد .این نوع از فیبر پشم شیشه باعث می شود خواص ضد صدا و آگوستیکی به خود بگیرد و می توان از پشم شیشه به عنوان عایق صدا استفاده کرد . پشم شیشه مقاومت حرارتی بالای که از خود دارد و از گسترش آتش جلوگیری می کند پشم شیشه به علت نسوز بودن و مقاومت در برابر گرما و سرما بهترین عایق می باشد ودر عایقکاری ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد و با عت کاهش مصرف انرژی می شود

پشم شیشه را از مواد بازیافتی شیشه و ماسه و رزین مخصوصی تولید می کنند، بطوری که حدود 10 بطری شیشه معادل 1 رول پشم شیشه میباشد .

پشم شیشه در انواع ضخامت و رنگ  و وزن مخصوص یا انواع تراکم تولید می شود .طول و عرض هر رول پشم شیشه بستگی به تراکم آن دارد اغلب پشم شیشه رولی یا عرض استاندارد 1.20 سانتیمتر  و طول آن 15  سانتی متر متر می باشد و پشم شیشه تخته ای در انواع گوناگون و با عرض 60 سانت و طول 1.20 سانتی متر تولید می شود وپشم شیشه لوله ای با ضخامت 2.5 سانت و 5 سانت با طول 1.20 سانتی متر  تولید می شود .

قیمت پشم شیشه ها در سایت موجود می باشد و و قیمت ها برحسب تراکم یا وزن مخصوص تایین گردیده است رنگ پشم شیشه تولید شده اغلب به رنگ زرد و سفید می باشد .

پشم شیشه با روکش های فویل و فویل متالایز و کاغذ کرافت  تولید می شود .

فیلتر کردن ویژگی ها

پشم شیشه 2 اینچ رولی متالایز ایرانی دانسیته 12

پشم شیشه2 اینچ رولی عمده کاربرد این پشم شیشه برای پوشش و عایقکاری سقف سوله ها و کولر و لوله های موتور خانه مورد استفاده قرار می گیرد پشم شیشه 2 اینچ رولی به خاطر ارزان بودن کالا در زمستان برای جلوگیری از یخ زدن بتن نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

0 تومان

پشم شیشه 2 اینچ رولی متالایز ایرانی دانسیته 8 آریانا

پشم شیشه2 اینچ رولی عمده کاربرد این پشم شیشه برای پوشش و عایقکاری سقف سوله ها و کولر و لوله های موتور خانه مورد استفاده قرار می گیرد پشم شیشه 2 اینچ رولی به خاطر ارزان بودن کالا در زمستان برای جلوگیری از یخ زدن بتن نیز مورد استفاده قرار می گیرد . ابعاد پشم شیشه 2 اینچ رولی با عرض 1.20 با طول 15 متر به بازار عرضه می شود . ارزان ترین کالا در بین محصولات پشم شیشه می باشد

0 تومان