پشم شیشه آریانا پارس

پشم شیشه،انواع پشم شیشه،قیمت پشم شیشه،عایق پشم شیشه ،عایق لوله پشم شیشه،پشم شیشه لوله ای،پشم شیشه فویلدار،پشم شیشه کاغذی،پشم شیشه رولی،پشم شیشه 1 اینچ، پشم شیشه 2 اینچ،پشم شیشه تخته ای،پشم شیشه پانلی،پشم شیشه سفید،خرید پشم شیشه، پشم شیشه 2 سانت، 3 سانت، 4 سانت، 5 سانت، 6 سانت،7 سانت، 8 سانت، 10 سانت تولید می شود .

پشم شیشه چیست ؟

پشم شیشه که اسم انگلیسی آن glasswool می باشد .و بعضی وقت ها به آن فایبرگلس نیز گفته می شود .

پشم شیشه یک عایق الیافی است و از الیاف شیشه تولید می شود .

 زمانی پشم شیشه تشکیل می شود که با استفاده از چسب در بافتی مشابه پشم مرتب شده است طی فرایندی بسیاری ارجیب های کوچک هوا رابین شیشه به دام می اندازند و این جیب های کو چک هوا منجر به عایق حرارتی می شود. این الیافها بسیار نرم و سبک و نسوز و انعطاف پذیر می باشند .

پشم شیشه به انواع  صورت ها تولید می شود .که هر کدام کاربرد خاص خودرا دارند .پشم شیشه به صورت های رولی و پانلی و تخته ای و شبیه به لوله تولید می شود .

پشم شیشه به انواع رنگها مانند سبز و صورتی و مشکی تولید می شود . که بیشتر پشم شیشه به زرد تولید می شود .عمده کاربرد پشم شیشه در عایقکاری و آگوستیک صدا می باشد .

 پشم شیشه عایق سرما ،گرما و صوت می باشد و در عایقکاری ساختمان و بیشتر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم شیشه را می توان جزوء عایق های الیافی معدنی است که به عایق های حرارتی معرفی شده است که از بازیافت شیشه با مخلوط ماسه و رزین ساخته می شود .

پشم شیشه عایق است که باعث شده  تا چهل در صد هزینه های سوخت را پایین آورد و در مصرف سوخت صرفه جویی شود .

انواع پشم شیشه

به علت سبک بودن و انعطاف پذیر و شکل پذیری پشم شیشه انواع آن به شکل های مختلفی تولید می شود که هر یک از محصولات پشم شیشه کاربرد های خاصی در شرایط خاص تولید می شود .

دراقع محصولات پشم شیشه را می توان به چند دسته تقسیم کرد که عمده کاربردشان در عایقکاری می باشد .

انواع پشم شیشه در ضخامت ،تراکم و یا وزن مخصوص ،صورت یا شکل ، مقاومت دمایی و فیزیکی وشرایط جوی آب و هوا  طبقه بندی می شود .

پشم شیشه رولی یا لحافی

پشم شیشه رولی یا لحافی از الیافهای ظریف و نرم تولید می شود که در چند پوشش یا روکش تولید می شود .

پشم شیشه با روکش کاغذی

پشم شیشه با روکش متالایز

پشم شیشه با روکش فویل آلومینیوم

پشم شیشه کاغذی عمده کاربرد ش در عایقکاری تاسیسات می باشد ودر عایقکاری کانال کولر ها و لوله های سردو گرم مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم شیشه رولی فویلدار یا روکش متالایز عمده کاربردش  درپوشش سقف سوله می باشد که بنا به شرایط آب و هوایی تولید می شود .

پشم شیشه رولی یا فویلدار در تراکم و یا دانسیته 8 دانسیته 10،دانسیته 12،دانسیته 16و دانسیته 20 تولید می شود .

پشم شیشه رولی با ضخامت های 2.5 سانت ،5 سانت،10 سانت تولید می شود .

پشم شیشه لوله های

پشم شیشه لوله از حجم الیافهای زیادی تولید می شود که ابتدا بسیار نرم هستن و بعاز گذر از قالب به آنها رزین یا چسب مخصوص اضافه می شود و سخت می شوند قالب لوله به خود می گیرند.

پشم شیشه لوله ای که بیشتر برای عایقکاری لوله ساخته شده و شبیه به لوله می باشد عایق لوله پشم شیشه باعث می شود تا دمای لوله در امتداد آن یکسان بماند و از ضربه های احتمالی جلوگیری می کند .

پشم شیشه لوله ای بنا به سفارس به اندازه قطر لوله با ضخامت 2.5 سانت و 5 سانت تولید می شود که برای سطوح خارجی لوله مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم شیشه تخته ای یا پانلی

پشم شیشه تخته ای نوعی از پشم شیشه که از الیافهای نرم و زیادی تولید می شود که از زیر پرسهای سنگین گذشته تا به تراکم و ضخامت مورد نظر برسد .این نوع کالا از حجم پشم نسوز زیادی نسبت به پشم شیشه های رولی دارد و به پانل یا پشم شیشه تخته ای سخت و نمیه سخت هم معرفی می شوند.

پشم شیشه تخته ای در ابعاد های سفارشی و ضخامتهای مختلف تولید می شود که هر کدام کاربرد خاص خودش را دارد .

پشم شیشه تخته ای  یا پانلی از حجم الیاف های زیادی تولید می شود و سطحی صاف دارد و در مکانهایی که سطح آنها صاف می باشد مورد استفاده قرار می گیرد مانند دیوار سقف و کف زمین .

پشم شیشه تخته ای رادر بیشتر صنایع مانند کوره های ذوب و ساخت اجاق گازهای فردار  مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم شیشه تخته ای در ابعادهای عرض 60 سانت و1 متر و در طول های 1.20 و در ابعاد های سفارشی تولید می شود .

قیمت پشم شیشه

قیمت پشم شیشه نسبت به تراکم و ضخامت و نوع پوشش قیمت گذاری می شود  .

قیمت پشم شیشه رولی با چند پوشش مختلف تولید می شود که هرکدام قیمت و کاربرد خاص دارند پشم شیشه رولی در سه پوشش کاغذ کرافت ،فویل متالایز و فویل آلومینیومی  تولید می شود .

قیمت پشم شیشه تخته ای با روکش فویل آلومینیومی و بدون روکش تولید می شود و ابعاد ها و تراکم آنها مختلف می باشد که بنا بر ترامکو ضخامت قیمت گذاری می شود .

قیمت پشم شیشه لوله ای بر اساس قط لوله و ضخامت لوله قیمت گذاری می شود .

فیلتر کردن ویژگی ها

پشم شیشه 2 اینچ رولی متالایز ایرانی دانسیته 8 آریانا

پشم شیشه2 اینچ رولی عمده کاربرد این پشم شیشه برای پوشش و عایقکاری سقف سوله ها و کولر و لوله های موتور خانه مورد استفاده قرار می گیرد پشم شیشه 2 اینچ رولی به خاطر ارزان بودن کالا در زمستان برای جلوگیری از یخ زدن بتن نیز مورد استفاده قرار می گیرد . ابعاد پشم شیشه 2 اینچ رولی با عرض 1.20 با طول 15 متر به بازار عرضه می شود . ارزان ترین کالا در بین محصولات پشم شیشه می باشد

تماس بگیرید

پشم شیشه 2 اینچ رولی متالایز ایرانی دانسیته 12 آریانا

پشم شیشه2 اینچ رولی عمده کاربرد این پشم شیشه برای پوشش و عایقکاری سقف سوله ها و کولر و لوله های موتور خانه مورد استفاده قرار می گیرد پشم شیشه 2 اینچ رولی به خاطر ارزان بودن کالا در زمستان برای جلوگیری از یخ زدن بتن نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

تماس بگیرید