پشم سنگ تخته ای یا پانلی

پشم سنگ تخته ای
پشم سنک پانلی 
انواع پشم سنگ تخته ای
قیمت پشم سنگ تخته ای

 پشم سنگ چیست؟

پشم سنگ راه شبیه به الیاف  پنبه تصور کنید  که نرم و سبک است و به رنگ قهوه ای روشن که  اشتعال زا نیست و با الیافهای کوتاه و بلند  مانند پنبه به عمل نمی آید پشم سنگ معدنی است و در طبیعت از سنگ بازالت و ذوب سنگ بازالت بدست می آید پشم سنگ عایقی است قوی در برابر آتش و گرما و سرما و عایق صدا که 1000 درجه سانتی گراد را تحمل می کند  این امتیاز ی که پشم سنگ دارد این الیاف را به عایق بی عیب و نقص و در آورده است . عایقی که تمام دنیا را در تمام صنعت های بزرگ  را زیر پوشش خود دارد.

کاربردهای پشم سنگ در صنایع پترو شیمی ها و پالایشگاه ها و  در ساختمانها مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم سنگ مزیت های غیر قابل اشتعال و برش ساده و سبک بودن نصب آسان  را دارار می باشد که این  مزیت باعث شده باز بزرگی را به خود اختصاص دهد.

پشم سنگ دارای تنوع ضخامت و دانسیته می باشد که که در انواع ضخامتها و ابعاد های خاص تولید می شود .

پشم سنگ داری گرد و خاک می باشد که موقع استفاده از آن باید حتما از ماسک و دستکش استفاده کرد .

انواع پشم سنگ :

پشم سنک در انواع مختلف مانند لوله ای پتویی و تخته ای و یا پانلی ،پازلی برش داده  در انواع پوشش های توری ار ، فویل دار تولید می شود .

پشم سنگ تخته ای چیست؟

پشم سنگ پانلی حجم الیاف بیشتری نسبت به پشم سنگ های رولی دارد در پشم سنگ تخته ای یا پنلی حجم الیاف بیشتر می باشد که توسط پرس های سنگین گرم و فشرده شده و به صورت تخته ای یا پانلی به صورت ضخامت های 3 سانت 4 سانت،5 سانت ،6 سانت،7 سانت ،8 سانت و 10 سانت تولید می شود که با عرض 1 متر و 1.20 و عرض استاندارد 60 سانت و 1 متر نیز تولید می شود .

پشم سنگ تخته ای یا پانلی مهمتریت ویژگی این محصول این است که می توان به ایستادگی موثر آن در برابر آتش تا دمای 1000 درجه و در کاهش اتلاف انرژی داشتن استحکام بسیار خوب دارای کاربرد بسیار وسیع و گسترده در صنعت ساختمان  و کشاورزی و به دلیل ویژگیهای آگوستیکی و همچنین حمل و نقل آسان  و برش و نصب راحت اشاره کرد .

فیلتر کردن ویژگی ها

پشم سنگ تخته ای 5 سانت دانسیته 80 سپاهان

پشم سنگ تخته ای 5 سانت دانسیته 80 سپاهان بیشتر برای عایقکاری دیوار و کف ساختمان و سقف و کوره عای صنعتی با دمای حداقل 25 درجه و فرهای صنعتی و اجاق گازهای صنعتی فردار مورد استفاده قرار می گیرد

تماس بگیرید