پشم سنگ 5 سانت توری دار دانسیته 80 پوشینگر
پشم سنگ 5 سانت توری دار دانسیته 80 پوشینگر
پشم سنگ 5 سانت بلانکت دانسیته 80 پوشینگر
پشم سنگ توریدار

پشم سنگ توری دار 5 سانت دانسیته 80 Rockwool blanket with Wire Mesh

پشم سنگ توری دار و یا بلانکت 5 سانت دانسیته 80 برای عایقکاری لو له های بسیار بزرگ و عایقکاری دیگهای بیضی شکل و کوره های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

367,000 تومان

پشم سنگ چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

پشم سنگ که نام انگلیسی آن Rockwool می باشد 

پشم سنگ یه ماده الیافی نسوز است . پشم سنگ نرم و سبک است و  داراری مزیت و خصوصیات خاصی می باشد .

پشم سنگ بیشتر در عایقکاری مورد استفاده قرار می گیرد و این ماده الیافی در برابر سرماو گرما و صوت بسیار مقاوم است .

پشم سنگ ماد ه الیافی است که از مذاب سنگ بدست می آید وتا 850 درجه گرما و تحمل می کند .از پشم سنگ در عایقکاری ساختمان و در صنعت های بزرگ مورد استفاده قرار می دهند.

پشم سنگ تا چندین برابر حجم خود فشرده می شود پشم سنگ ابتدا به صورت الیافهای ریز و درشت بر روی هم انباشته می شود . پشم سنگ در انواع ضخامت ها و تراکمها و اندازه ها تولید می شود . ودارای کمی ریز گرد می باشد .

پشم سنگ به شکل های لوله ای تخته ای یا پانلی و رولی و پتویی و فله ای تولید می شود .

پشم سنگ توری دار چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

پشم سنگ توری دار  اسم انگلیسی آن Rock wool blanket with Wire Mesh می باشد .

پشم سنگ توری دارد که از الیاف خام پشم سنگ که از کوره بدست می آید تولید می شود .ابتدا الیاف ها را روی هم انباشته می شوند و بعد از اینکه به ضخامت و تراکم مورد نظر رسید از زیر پرس های سنگین عبور می دهند در ادامه به یک طرف و یا دو طرف آنها توری و سیم گالوانیزه اضافه و یا روی آنها دوخته می شود .

پشم سنگ توری دار بسیار انعطاف پذیر می باشد و به راحتی نصب می شود در موقع نصب هم از سیم گالوانیزه جهت دوخت  استفاده می شود .

پشم سنگ توری دار دارای انواع ضخامت ها و تراکم ها می باشد . هرچه مقدار پشم سنگ بیشتر و تراکم پشم سنگ بیشتر شود پشم سنگ توری دار از مقاومت بیشتری برخوردا خواهد بود و مقاومت آن در برابر گرما و سرما و صوت بالا خواهد رفت .

پشم سنگ توری دار به علت انعطاف زیاد و کاربدهای بسیاری در ساختمان پترو شیمی ها و پالایشگاه ها دارد عمده کاربرد این کالا بیشتر عایقکاری مخازن کوچکو بزرگ ولولهای بزگ پالایشگاه ها دو کش های کشتی های بزرگ و در کور های بزرگ صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم سنگ توری 5 سانت 

پشم سنگ توری دار 5 سانت دانسیته 80

مشخصات

عرض 1.20 متر/ سانتی متر
طول 5 متر
ضخامت 5 سانت
دانسیته 80
هر 1 رول 6 مترمربع