پشم سنگ پانلی 5 سانت دانسیته 80
پشم سنگ پانلی 5 سانت دانسیته 80
پشم سنگ پانلی 5 سانت دانسیته 80

پشم سنگ تخته ای 5 سانت ایران دانسیته 80 rockwool board

این عایق هابرای گرما و سرما و صدا مورد استفاده قرار میگیرد و بر روی سطح صاف مانند دیوارها و سقف وکف های ساختمان و استودیوهای صدابرداری، سالن های کنفرانس و کوره های تنور و فرهای صنعتی و خانگی سیستم های تهویه مطبوع با میخ های پلاستیکی مخصوص نصب میشود

تماس بگیرید

پشم سنگ چیست و از چه نوع الیافی تشکیل شده است؟

پشم سنگ که نام انگلیسی آنRockwool می باشد .

پشم سنگ ماده الیافی می باشد که بسیار نرم است و نسوز که در مقابل اتش مقاومت خوبی از خود نشان می دهد .در واقع پشم سنگ ماده است معدنی که از سنگ بدست می آید .

 پشم سنگ از سنگ آذین که در حال ذوب می باشد در طی فرایند خنک شدن تشکیل می شود .پشم سنگ الیافی است که جریان الکتریسته را از خود عبور نمی دهد و رطوبت را به خود جذب می کند .

پشم سنگ در انواع مختلف و ضخامت و تراکم های مختلف تولید می شود . پشم سنگ در واقع یک عایق گرما ،سرما،و صوت می باشد . پشم سنگ بیشتر درعایقکاری مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم سنگ  در انواع قالب ها تولید می شود که بیشترین مصرف آن به شکل های اسلب و یاتخته ای و یا پانلی و لوله لی و فله و رولی و پتویی می باشد که هر کدام مصرف خاص خودرا دارند .

پشم سنگ در انواع ضخامتها و تراکم ها و ابعاد های استاندارد و سفارشی تولید می شود . پشم سنگ در بیشتر صنعت ها مورد استفاده قرار می گیرد  . 

پشم سنگ تخته ای 5 سانت دانسیته 80 ایران،پشم سنگ تخته ای 5 سانت ایران 

پشم سنگ تخته ای  نام لاتین آن rockwool board است .

پشم سنگ تخته ای یکی از پرکاربرد ترین کالا در ساختمان می باشد به دلیل سطحی صاف و داری ایستایی خوب بیشتر در مکان ها ی صاف مورد استفاده قرار می گیرد و نصب آن آسان است و به راحتی حمل می شود و گرما و سرما ی  محیط را خوب حفظ می کند . 

پشم سنگ تا دمای منفی 60- تا 850+ درجه سانتیگراد را تحمل می کند و از گسترش آتش جلوگیری می می کند .

حرف D دانسیته و یا تراکم را مشخص می کند .

عدد 50 ضخامت را مشخص می کند .

مشخصات

عرض 60 سانتی متر
طول 1.20 متر/ سانتی متر
ضخامت 5 سانت
تعداد هر بسته 7 برگ
هربسته 4.20 متر /سانتیمترمربع