فوم پلی اتیلن

فوم پلی اتیلن و انواع فوم پلی اتیلن 1میل ،2 میل ،3 میل ،4 میل ،5 میل ،6 میل ،7 میل ،8 میل ،9 میل ،10 ،15 میل ،20میل،25میل ،30میل تولید می شود .

فوم پلی اتیلن 

انواع فوم پلی اتیلن

قیمت فوم پلی اتیلن 

فوم پلی اتیلن رولی 

فوم پلی اتیلن تشکی 

فوم پلی اتیلن چیست؟

فوم پلی اتیلن که نام انگلیسی آن Polyethylene Foam که با pe نشان داده می شود . ابتدا به شکل تکه های شفاف پلاستیک است که از مشتقات نفت می باشد .فوم پلی اتیلن فشرده تکه های پلاستیک های هستند که وقتی درحال ذوب می باشند به آن گاز و یا هوا تزریق می کنن که باعت ایجاد میلیون ها  گوی یا حباب و یا عمل کف کردن می شود گوی ها و یا حباب ها به طور غیر منظم در کنار هم می ایستند و به هم می چسبند که از قالب گذشته خنک می شود و فوم پلی اتیلن که یک سلول بسته را تشکیل می دهد که نرم است بی وزن جریان برق را از خود عبور نمی دهد هچنین کپک یا قارچ نمی زند یک ماده مصنوعی و بهترین و ارزانترین  عایق برودت و رطوبت و صدا می باشد

فوم پلی اتیلن ماده جامدی  است که بسیار انعطاف پذیر و شکل پذیر می باشد که در دمای منفی 35 درجه سانتی گراد  تا دمای 90 درجه سانتی گراد مورد استفاده قرار می گیرد و از ویژگیهای فوم پلی اتیلن مقاومت در برابر مواد شیمیایی  و رطو بت و از نفوذ آب جلوگیری می کند .

فوم پلی اتیلن در تراکم مهای 25 تا 35 تولید  و در انواع رنگ ها و ضخامت ها تولید می شود .و قابل بازیافت نیز می باشد .

کار برد فوم پلی اتیلن

فوم پلی اتیلن عمده کاربردش در بسته بندی می باشد به علت داشتن مقدار زیادی گوی یا حباب باعث شده فوم پلی اتیلن ماده ای ضد ضربه و شکل پذیری بالا و قیمت ارزان  باشد  و در بسته بندی محافظ خوبی برای ظروف شکستنی و آسیب پذیر شود و کمک بزرگی به کارخانه نجات که هزینه بسته بندی را کاملا پایین آورده و حمل آن را ساده کرده است .

فوم پلی اتیلن را می توان بجای سایر عایقهای الیافی مانند پشم شیشه و پشم سنگ  مورد استفاده قرار داد.

فوم پلی اتیلن رولی از سبک ترین عایق های فوم می باشد .

انواع فوم پلی اتیلن و تراکم  و ضخامت و سبک بودن فرمول بندی باعث شده مورد توجه قرار گیرد

انواع فوم پلی اتیلن می تواند هر ماده ای از مایعات را خوب گرم یا خنک نگه دارد .

انواع پلی اتیلن ها می توانند روی آب شناور بمانند .

 فوم پلی اتیلن را محصول ترموپلاستیک می شناسند  سبک است وخیلی نرم انعطاف پذیر دارای حباب های ریز که از ایجاد کف بدست می آید تولید می شود .

فوم پلی اتیلن وزن زیادی را تحمل می کند .

فوم پلی اتیلن گرد خاک ندارد و بوی آزار دهنده ندارد .

فوم پلی اتیلن آب را از خود عبور نمی دهد .

فوم پلی اتیلن با انواع چسب های صنعتی سازگاری دارد .

فوم پلی اتیلن یهفرمول پلیمری می باشد .

فوم پلی اتیلن برگشت پذیری خوبی دارد 

انواع فوم پلی اتیلن

فوم پلی اتیلن در انواع ضخامتها از نازکترین ضخامت تا بیشترین ضخامت تولید می شود که هر کدام خاصیت و کاربرد خاص خودشان را دارند .

فوم پلی اتیلن طبق استانداردبا وزن مخصوص 25 تا30 کیلو گرم در مترمکعب  تولید و به بازار عرضه می شود .

بیشترین عرضی که میتوان فوم پلی اتیلن را تولید کرد 1 متر می باشد ولی طول آنها را تا250 متر می توان تولید کرد هرچقدر ضخامت فوم بالا می رود طول فوم پلی اتیلن کمتر می شود .تا حمل آن آسان شود .

فوم پلی اتیلن در انواع رنگ ها و ضخامتها تولید می شود کمترین ضخامت 1 میل می باشد و بیشترین ضخامت تا 20 سانت می باشد البته طبق سفارش مشتری ضخامت بیشتر هم می شود .

انواع فوم پلی اتیلن رولی در ضخامت 1 میل ، 2میل ،3 میل ، 4 میل ، 5 میل ،6 میل ،8 میل و 10 میل می باشد و در انواع رنگ ها مانند سفید ،آبی ،قرمز ،و سبز نیز تولید می شود .

فوم پلی اتیلن به شکل های  رولی ،تخته ای ،لوله ای و پازلی و تشکی تولید می شود که هرکدام کدام با ضخامتهای متفاوت تولید می شود و قیمت هر کدام طبق سفارش عوض خواهد شد

مزیت های فوم پلی اتیلن
  • شکسته یا خورد نمی شود
  • کمی قابل کشش می باشد
  • به راحتی بریده می شود
  • گرد خاک ندارد
  • سمی نیست
  • سنگین نیست
  • دارای تنوع ضخامت و رنگ و تراکم  می باشد .
  • ارزان است
  معایب فوم پلی اتیلن

فوم پلی اتیلن چون آتش زا می باشد کاربرد آن را  کم کرده است .

فوم پلی اتیلن تا 90 درجه گرما را بیشتر تحمل نمی کند و تغییر شکل می دهد

فوم پلی اتیلن چون ماده الیافی نیست نمی توان در جاهای که صدا زیاد می باشد استفاده کرد .

فوم پلی اتیلن 1 میل رولی

فوم پلی اتیلن 1 میل رولی فوم پلی اتیلن که نام انگلیسی آن polyethylene foam می باشد عمده کاربرد آن در بسته بندی ظرو ف شکستنی و حساس ، صنایع خوردو سازی، عایق کاری تاسیسات ساختمان، در صنعت گل خانه و در صنعت کشاورزی و مبل سازی در انواع رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

575,000 تومان

فوم پلی اتیلن تشکی 4 سانت

فوم پلی اتیلن تشکی جهت عایقکاری دیوار و محافظ کالاها ی سنگین و جهت تولید تخت خواب ها و صندلی ها مورد استفاده قرار می گیرد .

118,000 تومان

فوم پلی اتیلن 2 میل رولی

فوم پلی اتیلن 2 میل که نام لاتین آن polyethylene foam می باشد عمده کاربرد آن در بسته بندی های نسبتا سنگین و در ساختمان در بتن ریزی ودر کف زمین و بسته بندی قطعات حساس بکارد می رود فوم پلی اتیلن در انواع ضخامت ها و در انواع رنگها تولید می شود .

500,000 تومان

فوم پلی اتیلن تشکی 5 سانت

فوم پلی اتیلن تشکی جهت عایقکاری دیوار و محافظ کالاها ی سنگین و جهت تولید تخت خواب ها و صندلی ها مورد استفاده قرار می گیرد .

145,000 تومان

فوم پلی اتیلن 3 میل رولی

فوم پلی اتیلن 3 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی قطعات پنجره لوازم قطعات ماشین های سبک که تقریبا" به ضربه و نسبتا سنگین هستن ودر صنایع عروسک سازی مورد استفاده قرار میگیرد و در انواع سایزها و اندازهای گوناگون و در انواع رنگها تولید می شود .

460,000 تومان

فوم پلی اتیلن تشکی 6 سانت

فوم پلی اتیلن تشکی جهت عایقکاری دیوار و محافظ کالاها ی سنگین و جهت تولید تخت خواب ها و صندلی ها مورد استفاده قرار می گیرد .

170,000 تومان

فوم پلی اتیلن 4 میل رولی

فوم پلی اتیلن 4 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی های بسیار حساس مانند ظروف شکستنی و به عنوان عایق در عایقکاری تاسیسات و موتورخانه و مبل سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

468,000 تومان

فوم پلی اتیلن تشکی 10 سانت

فوم پلی اتیلن تشکی جهت عایقکاری دیوار و محافظ کالاها ی سنگین و جهت تولید تخت خواب ها و صندلی ها مورد استفاده قرار می گیرد .

300,000 تومان

فوم پلی اتیلن 5 میل رولی

فوم پلی اتیلن 5 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی های بسیار حساس مانند ظروف شکستنی و به عنوان عایق در عایقکاری تاسیسات و موتورخانه و مبل سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

405,000 تومان