فوم پلی اتیلن

فوم پلی اتیلن و انواع فوم پلی اتیلن و قیمت فوم پلی اتیلن 1میل ،2 میل ،3 میل ،4 میل ،5 میل ،6 میل ،7 میل ،8 میل ،9 میل ،10 ،15 میل ،20میل،25میل ،30میل تولید می شود .

فوم پلی اتیلن 

انواع فوم پلی اتیلن

قیمت فوم پلی اتیلن 

فوم پلی اتیلن رولی 

فوم پلی اتیلن تشکی 

فوم پلی اتیلن چه نوع عایقی می باشد و آیا فوم پلی اتیلن یک ماده طیبعی می باشد ؟

فوم پلی اتیلن نام لاتین آن polyethylene foam است .

فوم پلی اتیلن علامتش  pe می باشد 

فوم پلی اتیلن یک عایق حبابدار است عایقی که از پلی اتیلن فشرده و گوی تشکیل شده است. فوم پلی اتیلن از  پلی اتیلن فشرده ای تولید می شود که در حال ذوب می باشد . پلی اتیلن فشرده به شکل دانه های ریز بلوری شفاف می باشد .در واقه فوم پلی اتیلن یه عایق سبک ،ضد ضربه ، عایق بسته بندی می باشد .

فوم پلی اتیلن نایلونی است که مقدار زیادی گوی به طور نا منظم به یگدیگر چسبیده اند با خود حمل مکند . فوم پلی اتیلن در عایق بسته بندی می شناسند و بیشترین کاربرد این ماده در بسته بندی می باشد 

فوم پلی اتین یک عایق مصنوعی می باشد که از مشتقات نفت  است .این ماده از ذوب ماده ای بنام  پلی اتیلن فشرده و گلوله های هوا تشکیل می شود .

فوم پلی اتیلن را نایلون حبابدار نیز می نامند . زمانی فوم پلی اتیلن تشکسیل می شود که پلی اتیلن فشرده که در حال ذوب است با ایجاد کف و یا اضافه کردن گلوله های هوا ایجاد کف می شود و میلیونها گوی ایجاد می شود قبل از خارج شدن گوی ها از پلی اتیلن فشرده در حال ذوب  مواد مایه را از غلطک و یا قالب عبور می دهند و خنک می کنند و فوم پلی اتیلن تشکیل می شود .

فوم پلی اتیلن تشکیل شده بسیار سبک و بی وزن با میلیونها گوی که نامنظم توسط لای های نایلون به هم چسبیده اند فوم پلی اتیلن را  سبک و ضد ضربه ساخته  اند .ماده ای که تحمل باز زیادی دارد قابل انعطاف است کمی کش می آید و گرد و خاک ندارد و به راحتی برش می شورد کار کرده  با آن راحت است و بوی آزار دهنده ندارد و با انواع چسب ها صنعتی سازگاری دارد .

فوم پلی اتیلن  به چند مدل تولید می شود و آیا این اشکال کاربردی هم دارند ؟

فوم پلی اتیلن به شکل هایی مانند ورقه ای ،رولی ،پازلی ،تشک و یا تخته ای و به شکل لوله ای تولید می کنند که هر کدام  کاربرد خاص خود را دارند .

فوم پلی اتیلن ورقه ای عمده کاربردش در بسته بندی می باشد و برای کالاهای شکستنی و قطعات کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد .

فوم پلی اتیلن تشکی بیشتر در مبل و در کف ساختمان و عایقکاری دیوار مورد استفاده قرار می گیرد .

فوم پلی اتیلن لوله ای عمده کاربردش در عایقکاری لوله ها و تاسیسات می باشد .

فوم پلی اتیلن چه برای چه کارهایی مورد استفاده قرار می گیرد و آیا فوم پلی اتیلن مانند عایق های الیافی نسوز می باشد ؟

فوم پلی اتیلن بیشتر برو عمده کاربردش در بسته بندی و عایقکاری می باشد و وهر کدام برای کاربردهای خاصی تولید می شود .

فوم پلی اتیلن در بیشتر صنعت های بزرگ و کوچک وارد شده است باعث شده تا هزینه های حمل را پایین بیاورد .

فوم پلی اتیلن عایق گرما و سرما نیز می باشد و لی مانند عایق های الیافی از گسترش آتش جلوگیری نمی کند و آتش زا می باشد ولی فوم پلی اتیلن سلول بسته ای  را تشکیل داده است که رطوبت را از خود عبور نمی دهد و در مقابل رطوبت مقاوم و قارچ و کپک  نمی زند .

فوم پلی اتیلن درجه دمایی بالا را می تواند تحمل کند ؟ و آیا فوم پلی اتیلن قابل بازیافت می باشد ؟

فوم پلی اتیلن بیشترین دمایی را که می تواند تحمل کند   دمای ۳۵- تا ۹۰+ درجه سانتیگراد سرما و گرما را دارد بنابرین به عنوان عایق نیز مورد استفاده قرار میگیرد و در عایقکاری تاسیسات موتور خانه ها کشتی سازیها مبل وصندلی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد .

فوم پلی اتیلن با چه تراکم هایی تولید می شود ؟

فوم پلی اتیلن با تراکمهای 20و 25 تولید می شود هر چقدر تراکم فو بالا می رو د فوم پلی اتیلن هم  سنگین تر و مقام آن بیشتر می شود .

فوم پلی اتیلن با چه ضختمت هایی و طول هایی تولید می شود و آیا فوم پلی اتیلن حجم زیادی دارد ؟

فوم پلی اتیلن  رولی یا ورقه ای از ضخامت 1 میل تا 30 میل و با طول 350 متر و با انواع رنگها تولید می شود .

فوم پلی اتیلن تشکی از ضخامت 30 میل نت 1000 میل تولید و  در انواع رنگها تولید می شود .

فوم پلی اتیلن لوله ای تا طول 3 متر و نا ضخامت 20 میل و نسبت به قطر لوله ها تولید می شود .

فوم پلی اتیلن که بی وزن و بدون گرد و خاک هستن ولی حجم زیادی دارد .و نباید مستقینم در معرض آتش قرار بگیرد . 

 

فوم پلی اتیلن 4 سانت تشکی

فوم پلی اتیلن تشکی جهت عایقکاری دیوار و محافظ کالاها ی سنگین و جهت تولید تخت خواب ها و صندلی ها مورد استفاده قرار می گیرد .

1,180,000 ریال

فوم پلی اتیلن 1 میل رولی

فوم پلی اتیلن 1 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی های بسیار حساس مانند ظروف شکستنی و به عنوان عایق در عایقکاری تاسیسات و موتورخانه و مبل سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

5,750,000 ریال

فوم پلی اتیلن 2 میل رولی

فوم پلی اتیلن 2 میل که نام لاتین آن polyethylene foam می باشد عمده کاربرد آن در بسته بندی های نسبتا سنگین و در ساختمان در بتن ریزی ودر کف زمین و بسته بندی قطعات حساس بکارد می رود فوم پلی اتیلن در انواع ضخامت ها و در انواع رنگها تولید می شود .

5,000,000 ریال

فوم پلی اتیلن تشکی 5 سانت

فوم پلی اتیلن تشکی جهت عایقکاری دیوار و محافظ کالاها ی سنگین و جهت تولید تخت خواب ها و صندلی ها مورد استفاده قرار می گیرد .

1,450,000 ریال

فوم پلی اتیلن 3 میل رولی

فوم پلی اتیلن 3 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی قطعات پنجره لوازم قطعات ماشین های سبک که تقریبا" به ضربه و نسبتا سنگین هستن ودر صنایع عروسک سازی مورد استفاده قرار میگیرد و در انواع سایزها و اندازهای گوناگون و در انواع رنگها تولید می شود .

4,600,000 ریال

فوم پلی اتیلن تشکی 6 سانت

فوم پلی اتیلن تشکی جهت عایقکاری دیوار و محافظ کالاها ی سنگین و جهت تولید تخت خواب ها و صندلی ها مورد استفاده قرار می گیرد .

1,700,000 ریال

فوم پلی اتیلن 4 میل رولی

فوم پلی اتیلن 4 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی های بسیار حساس مانند ظروف شکستنی و به عنوان عایق در عایقکاری تاسیسات و موتورخانه و مبل سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

4,680,000 ریال

فوم پلی اتیلن تشکی 10 سانت

فوم پلی اتیلن تشکی جهت عایقکاری دیوار و محافظ کالاها ی سنگین و جهت تولید تخت خواب ها و صندلی ها مورد استفاده قرار می گیرد .

3,000,000 ریال

فوم پلی اتیلن 5 میل رولی

فوم پلی اتیلن 5 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی های بسیار حساس مانند ظروف شکستنی و به عنوان عایق در عایقکاری تاسیسات و موتورخانه و مبل سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

4,050,000 ریال