انواع فوم پلی اتیلن

فوم پلی اتیلن 

انواع فوم پلی اتیلن 

قیمت فوم پلی اتیلن 

فوم پلی اتیلن  1 میل 

فوم پلی اتیلن 2 میل

فوم پلی اتیلن 3 میل

فوم پلی اتیلن 4 میل

فوم پلی اتیلن 5 میل

فوم پلی اتیلن 6 میل

فوم پلی اتیلن 8 میل

فوم پلی اتیلن 10 میل

فوم پلی اتیلن  از چه چیزی تشکیل شده و چه نوع عایقی می باشد ؟

فوم پلی اتیلن نام لاتین آن polyethylene foam می باشد .

فوم پلی اتیلن از پلی اتیلن فشرده که ابتدا به شکل تکه های ریز و درشتی که در به صورت جامد هستن تشکیل شده است

فوم پلی اتیلن با نایلون و گوی های ریز و درشت که در فرایندی که پلی اتیلن فشرده در حال ذوب می باشد تولید شده است .

فوم پلی اتیلن را نایلونی تصور کنید با تعداد زیادی حباب که توسط نایلونی نازک بهم چسبیده اند و عایق فوم پلی اتیلن را  تشکیل داده اند .

فوم پلی اتیلن یه ماده کاملا مصنوعی می باشد که در طبیعت مانند پشم سنگ پیدا نمی شود .فوم پلی اتیلن از پالایش نفت بدست می آید .

فوم پلی اتیلن در انواع گوناگون ودر انواع رنگها و شکل های گوناگون تولید می شود . فوم پلی اتیلن نوعی عایق حباب دار است که در بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد .

فوم پلی اتیلن در انواع ضخامتها و ابعاد ها جهت بسته بندی کالاهای شکستنی و حساس تولید می شود .

فوم پلی اتیلن جبابهای زیادی را در خود  حمل می کند که باعث شده بار زیادی را تحمل کنند و همچنین فوم پلی اتیلن را سبک کرده است .

فوم پلی اتیلن یک عایق بی وزن است که به راحتی حمل می شود برش می خورد کمی قابل کشش می باشد .

فوم پلی اتیلن را در انواع شکل ها تولید می شود . بیشترین مصرف در شکل های ورقه ای ،رولی ،تخته ای و یا تشکی ،و پازلی می باشد .

فوم پلی اتیلن چوت از مواد نفتی بدست می آید آتش زا می باشد و غیر رسانه می باشد و جریان الکتریسته را از خود عبور نمی دهد.

فوم پلی اتیلن برخلاف پشم شیشه و پشم سنگ فاقد گرد و خاک و خارش پوست می باشد و فوم پلی اتیلن بوی بد و آزار دهنده از خود ندارد و سمی نیست .

فوم پلی اتیلن چیست و چه کاربردهایی دارد +ویژگیهای فوم پلی اتیلن کدامند؟

فوم پلی اتیلن حجم جامدی است سبک بادوام شکل پذیر و سلول بسته به دلیل بسته بودن سلول های فوم پلی اتیلن و خاصیت بسیار بی نظیر ضد رطوبت و عایق بودن بیشتر برای بسته بندی کالاهای شکننه و محافظت از کالا در هنگام جابجایی کالاهای سبک و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد.

فوم پلی اتیلن به دلیل ارزان و سبک بودن بیشتر در بسته بندی کالاهای سنگین و سبک مورد استفاده قرا رمی گیرد  ویژگی سبک بودن فوم پلی اتیلن  باعث شده هزینه های بسته بندی پایین بیاید و حمل کالا را آسان تر کند .

فوم پلی اتیلن به چه اشکال هایی تولید می شود و کاربرد ها؟

فوم پلی اتیلن به شکل های لوله ای، ورقه ای، رولی و تشکی و پازلی  تولید می شوند. انواع فوم پلی اتیلن رول به صورت کاملا یکنواخت متراژهای زیادی تا 300 متر  تولید می شوند. این محصول به راحتی برش و جابجا می شود .

فوم پلی اتیلن را به انواع شکل ها می توان در آورد عمده کاربرد فوم پلی اتیلن در بسته بندی کالا می باشد ولی فوم پلی اتین نقش کمی هم در عایق کاری تاسیسات را دارد . فوم پلی اتیلن نقش بزرگی در بیشتر صنعت های بزرگ دارد مانند مبل سازی ،خوردرو سازی و هواپیما سازی . .

انواع فوم پلی اتیلن  پازلی به صورت تایل های مجزا تولید می شوند که توسط لایه هایی که داخل یک دیگر می روند قفل می شونداما فوم پلی اتیلن رولی و لوله ای برای عایق کاری یا محافظ از ضربه های احتمالی به کار می روند .

ویژگیهای فوم پلی اتیلن وخصوصیات و نحوه عمل کرد فوم پلی اتیلن در مقابل مواد شیمیایی چیست؟

فوم پلی اتیلن عایق خوبی برای صدا و آلودگی صوتی می باشد. در ساختمان هایی که نیاز به اکوستیک کردن دیوارها باشد، می توان از فوم پلی اتیلن به عنوان عایق صدا استفاده کرد. هزینه عایق بندی با این فوم ها بسیار ارزان  است. در فرایند صدا گیری استودیوها و عایق کاری صوتی بهترین گزینه همین فوم پلی اتیلن  ارزان قیمت می باشد .

فوم پلی اتیلن در برابر گرما و سرما مقاومت بالایی دارند. عوامل مخرب شیمیایی به این سادگی ها نمی توانند به محصولات نفتی  آسیب برسانند. از این رو  به عنوان عایق حرارتی و برودتی در دیوارها، سقف و کف ساختمان های مسکونی استفاده می شود. مقاومت بالای فوم پلی اتیلن باعث  شده تا کاربرد این محصول  روز به روز بیشتر شود و تقاضای آن رو به افزایش رود ..

فوم پلی اتیلن در برابر آب و رطوبت مقاومت  زیادی دارد و در از بهترین عایق های رطوبتی به حساب می آید. در ساختمان های مسکونی جهت عایق بندی طبقات مختلف می توان از این محصول استفاده کرد. فوم پلی اتیلن عایق صدا، رطوبت و حرارت است و باعث صرفه جویی در هزینه انرژی می شود. عایقکاری تاسیسات آب و لوله کشی های آب سرد و گرم با فوم پلی اتیلن انجام می شود .

فوم پلی اتیلن به دلیل خاصیت سلول بسته ای که دارد در عایقکاری های صدا در ساختمان ها و سالن های سینما و دیوارهایی که بین ساختمان ها مشترک است و صدای ریخته شدن آب در لوله ها برای طبقات پایین آزار دهنده می باشد و در تمامی جاهایی که باید از انتقال صدا جلوگیری شود مورد استفاده قرار می گیرد .

فوم پلی اتیلن به  دلیل ایزولاسیون بالا ، کیفیت ودوام بالا،خاصیت ضدآب ،مقاومت شیمیایی بالا ،قیمت مناسب، سهولت نصب ، سهولت حمل و نقل و عدم آلوده سازی محیط زیست جایگزین برخی  از عایق های دیگر گردیده است.

چگالی استاندارد فوم پلی اتیلن حدود 20 تا 25 گیلو گرم در متر معکب تولید می شود

عکس العمل تحت بار گذاری و باربرداری که استاندارد به  مدت ۲۲ ساعت تحت فشردگی ۵۰ درصد در محیط ۲۰ درجه قرارگیرد ۲۴ ساعت پس از باربرداری ۹۰ درصد از ضخامت اولیه آن برمی گردد .

فوم پلی اتیلن به چه رنگهایی و به چه ضخامت هایی تولید می شود؟

فوم پلی اتیلن رولی  با ضخامت های 1 میل،2میل،3میل،4میل،5میل ،6میل ،8 میل و 10 میل تولید می شود.و با رنگهای سفید ،آبی،مشکی،و آبی رنگ به بازار عرضه می شود.

معایب فوم پلی اتیلن چیست+آیا فوم پلی اتیلن سمی می باشد ؟

فوم پولی اتیلن در فرایند تولید سمی می باشد ولی بعد از اینکه سرد و به جامد تبدیل شد دیگر سمی نیست .

فوم پلی اتیلن که هزینه تولید پایینی نسبت به عایق های دیگر را دارد  ولی در مقابل نیز هزینه خیلی زیادی  در مقابل پشم شیشه و پشم سنگ  دارد .

فوم پلی اتیلن در گسترش آتش کمک می کند و باید مواظب بود تا در مقابل آتش مستقیم قرار نگیرد .

فوم پلی اتیلن تحمل دمای  ۳۵- تا ۹۰ درجه سانتی گراد قابل استفاده می باشند اما  در دما های بالاتر از آن نمی توانند به شکل اولیه خود بمانند و تغییر شکل داده و همچنین خاصیت عایقی خود را از دست می دهند . بنابراین فوم های پلی اتیلن در مقابل حرارت پایداری چندانی ندارند .

فوم پلی اتیلن 1 میل رولی

فوم پلی اتیلن 1 میل رولی فوم پلی اتیلن که نام انگلیسی آن polyethylene foam می باشد عمده کاربرد آن در بسته بندی ظرو ف شکستنی و حساس ، صنایع خوردو سازی، عایق کاری تاسیسات ساختمان، در صنعت گل خانه و در صنعت کشاورزی و مبل سازی در انواع رنگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

5,750,000 ریال

فوم پلی اتیلن 2 میل رولی

فوم پلی اتیلن 2 میل که نام لاتین آن polyethylene foam می باشد عمده کاربرد آن در بسته بندی های نسبتا سنگین و در ساختمان در بتن ریزی ودر کف زمین و بسته بندی قطعات حساس بکارد می رود فوم پلی اتیلن در انواع ضخامت ها و در انواع رنگها تولید می شود .

5,000,000 ریال

فوم پلی اتیلن 3 میل رولی

فوم پلی اتیلن 3 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی قطعات پنجره لوازم قطعات ماشین های سبک که تقریبا" به ضربه و نسبتا سنگین هستن ودر صنایع عروسک سازی مورد استفاده قرار میگیرد و در انواع سایزها و اندازهای گوناگون و در انواع رنگها تولید می شود .

4,600,000 ریال

فوم پلی اتیلن 4 میل رولی

فوم پلی اتیلن 4 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی های بسیار حساس مانند ظروف شکستنی و به عنوان عایق در عایقکاری تاسیسات و موتورخانه و مبل سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

4,680,000 ریال

فوم پلی اتیلن 5 میل رولی

فوم پلی اتیلن 5 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی های بسیار حساس مانند ظروف شکستنی و به عنوان عایق در عایقکاری تاسیسات و موتورخانه و مبل سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

4,050,000 ریال

فوم پلی اتیلن 6 میل رولی

فوم پلی اتیلن 6 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی های بسیار حساس مانند ظروف شکستنی و به عنوان عایق در عایقکاری تاسیسات و موتورخانه و مبل سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

4,100,000 ریال

فوم پلی اتیلن 8 میل رولی

فوم پلی اتیلن 8 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی های بسیار حساس مانند ظروف شکستنی و به عنوان عایق در عایقکاری تاسیسات و موتورخانه و مبل سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

6,640,000 ریال

فوم پلی اتیلن 10 میل رولی

فوم پلی اتیلن 10 میل عمده کاربرد آن در بسته بندی های بسیار حساس مانند ظروف شکستنی و به عنوان عایق در عایقکاری تاسیسات و موتورخانه و مبل سازی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد.

7,500,000 ریال

فوم پلی اتیلن 15 میل رولی

فوم پلی اتیلن 15 میل رولی عمده کاربرد آن در بسته بندب کالای سنگین که وزن زیادی دارند و احتیاج به محافظت و شکستنی هستند مورد استفاده قرا رمی گیرند

10,500,000 ریال