پشم شیشه 2 اینچ متالایز ایرانی دانسیته 12
پشم شیشه 2 اینچ متالایز ایرانی دانسیته 12
پشم شیشه 5 سانت فویلدار ایرانی دانسیته 12
پشم شیشه متالایز ایرانی 5 سانت

پشم شیشه 2 اینچ فویلدار متالایز ایرانی دانسیته 12 ایزوران glasswool

پشم شیشه 5 سانت دانسیته 12کیلو گرم در متر مکعب باروکش فویل متلایز ایرانی بیشتر در مصارف پوشش سقف سوله عایقکاری کانال های هواو دودکش عایقکاری لوله های تاسیسات موتور خانه مورد استفاده قرار میگیرد ابعاد این کالا با عرض 1.20 طول 15 متر 18 متر مربع به بازار فروش عرضه میگردد روکش این نوع کالا با نایلون متالایز و کاغذ کرافت و نخ نسوز میباشد

2,490,000 ریال

پشم شیشه چیست ؟

پشم شیشه که نام لاتین آن glasswwool است .

پشم شیشه را الیاف های غیر احتراقی  که نرم و سبک و انعطاف پذیری تشکیل می دهد .

پشم شیشه از مواد جامدی مانند انواع شیشه های بازیافتی و شن و ماسه تشکیل می دهند .با مخلوط شدن مواد و داخل کوره ذوب مواد ذوب شده و طی فرایندی پیشرفته به الیاف تبدیل می شود .

پشم شیشه در انواع رنگها و شکل ها و ضخامت و تراکم تولید می شود .پشم شیشه در شکل هایی مانند تخته ای یا پانل ،لوله ای ،فله و رولی تولید می شود . عمده کاربرد پشم شیشه بیشتر در عایقکاری در ساختمتن و دیگر صنعت های بزرگ و کوچک مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم شیشه تحمل دما تا منفی 30- درجه تا مثبت 230+ درجه سانتی گراد را دارد از پشم شیشه برای نگه داشتم دما ی یکسان در محیط مورد استفاده قرار می گیرد .پشم شیشه با انواع پوشش ها مانند کاغذ کرافت و فویل آلومینیوم پوشش داده می شود .

قیمت پشم شیشه بر اساس تراکم یا وزن مخصوص و ضخامت و نوع پوشش قیمت گزاری می شود . هرچقدر الیاف های در کالا زیاد باشد قیمت پشم شیشه بیشتر می شود .

هر یک از کالاهای پشم شیشه کاربرد های خاصی دارند و با انواع رنگها مانند زرد و سبز و تیره تولید می شود .

پشم شیشه رولی:

پشم شیشه فویلدار:

پشم شیشه 2 سانت:

پشم شیشه رولی 5 سانت:

پشم شیشه 2 اینچ رولی:

پشم شیشه:

انواع پشم شیشه رولی:

پشم شیشه 2 اینچ رولی متالایز ایرانی دانسیته 12 ایزوران :

بیشترین کاربرد پشم شیشه در عایقکاری می باشد و محافظت از ساختمان در مقابل سرما و گرما و جلوگیری از صدا و همچنین محافظت از تغییرات جوی آب و هوایی می باشد .

پشم شیشه تا دمای منفی 60- تا 260 درجه سانتی گراد تحمل سرما و گرما را دارد .پشم شیش عایق خوبی برای خانه ها و تاسیسات و همچنیم عایق خوبی برای صنعتهای کوچک و می باشد .

پشم شیشه در عایقکاری موتور خانه ها و در عایقکاری  خانه ها فرهای صنعتی و خانگی و در عایقکاری لولها ی پالایشگاه و پتروشیمی ها مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم شیشه چه معایبی دارد ؟

پشم شیشه دارای کمی ریزگرد می باشد و موقع کار با آن حتما از ماسک و دستکش استفاده شود .

پشم شیشه چه مزیت هایی دارد؟

پشم شیشه احتراق زا نیست از گسترش آتش جلوگیری می کند و دی اکسید کربن را در موقع آتش سوزی به خود جذب می کند .

پشم شیشه  کپک یا قارچ نمی زند و جریان الکتریسیته را از خود عبور نمی دهد .

پشم شیشه شکل پذیر می باشد و به راحتی حمل و جابجا می شود و به سهولت برش می خورد .

آموزش نصب پشم شیشه رولی یا پتویی روی سوله ها چگونه می باشد ؟

 ابتدا توری مرغی  را از چهار گوشه با چشمه 4/3 که باعث مهار پشم شیشه میشود را روی سقف  سوله نصب می کنیم  توجه داشته باشین که وزن توری مورد نظر باید 8 کیلو به بالا بوده و هم گالوانیزم و استاندارد باشد

پشم شیشه را روی توری پهن میکنیم به طوری که فویل آن از پایین قابل مشاهده باشد  توجه داشته باشین که پشم شیشه داری اورلب بوده و باید اورلب به سمتی باشد که در ادامه پوشش باشد به طوری که ردیف دوم پوشش که میخواهید ادامه دهید طرف دیگر پشم شیشه پتویی که اورلب ندارد بر روی آن طرف اورلب قرار گیرد.

سپس ورق کرکره را روی آن قرار دهید سپس پیچ کنید زمانی که ورق را پیچ مکنید حتما از جایی پیچ کنید که گام ورق به سمت بالا باشد .

مشخصات

عرض 1.20 متر/ سانتی متر
طول 15 متر
ضخامت 5 سانت
دانسیته 12
هر 1 رول 18مترمربع