عایق لوله پیش ساخته 3 اینچ فویلدار ضخامت 2.5 سانت
عایق لوله پیش ساخته 3 اینچ فویلدار ضخامت 2.5 سانت
عایق لوله پیش ساخته 3 اینچ فویلدار ضخامت 2.5 سانت

عایق لوله پیش ساخته 3 اینچ با روکش فویل مسلح نخدار ضخامت 2.5 سانت glasswool pipe insulation

عایق لوله پیش ساخته پشم شیشه جهت عایقکاری لوله 3 اینچ با ضخامت 2.5 سانت جهت عایقکاری لوله های سردوگرم و لوله های پتروشیمی وپالایشگاه مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه چه نوع عایقی می باشد و آیا پشم شیشه آتش می گیرد ؟

پشم شیشه از ذوب شیشه و شن و ماسه و سنگ آهک و خاکستر سودا تشکیل می شود .پشم شیشه کلا یک عایق گرما و سرما و عایق صوت نیز می باشد .

پشم شیشه از الیاف شیشه تشکیل شده است که آتش نمی گیرد و از گسترش آتش جلوگیری می کند .

پشم شیشه تنوع محصول زیادی دارد و دارای تراکم و انواع ضخامت ها می باشد پشم شیشه در انتهای تولید میتوان تا 10 برابر ضخامت خود فشرده شود.

پشم شیشه ها به شکل های پتویی یا رولی و پانلی و تخته ای و به شکل لوله تولید می شود .

پشم شیشه لوله ای و کاربدها مزیت های آن و دلیل استفاده از عایق لوله پشم شیشه چیست و چرا از عایق لوله پشم شیشه درعایقکاری استفاده می شود ؟

پشم شیشه لوله ای جهت  عایقکاری لوله ها و برای  جلوگیری از حدر رفتن انرژی و همچنین جهت عایق کاری صوتی و جلوگیری از یخ زدن لوله ها تولید می شود .

عایق لوله پشم شیشه و یا عایق لوله پیش ساخته مزیت های دارد که می توان از سبک بودن و محکم بودن عایق نام برد .

عایق لوله پشم شیشه از ضربه های ناگهانی و لرزش و همچنین صدا جلوگیری می کند .کاربدها و مزیتهای عایق لوله پشم شیشه می توان از نسوز بودن و همچنیم عایقکاری سریع لوله ها و همچنین جلوگیری از تعلیق لوله ها  نام برد .

عایق لوله پشم شیشه را  با فویل پوشش داده و تقویت می کنند تا به سهولت نصب شود پوشش عایق لوله به عایق کمک میکند تا الیافها از انسجام خوبی برخوردار  شوند و در حرارت بالا اطمینان از سد بخار قوی می شود .

ضخامت یکنواخت و تراکم عایق لوله پشم شیشه باعث می شود تا حرارت یکنواخت در تمامی لوله اعمال شود .

عایق لوله پشم شیشه مناسب با لوله و قطر لوله و گرما تنظیم شده و با تقسیم خط برش بر روی عایق لوله تولید و مورد استفاده قرار می گیرد .

مشخصات

طول 1.20 متر/ سانتی متر