پشم شیشه رولی

پشم شیشه رولی،انواع پشم شیشه رولی ،پشم شیشه فویلدار،پشم شیشه آلومینیومی،پشم شیشه روکش فویلدار ،پشم شیشه روکش آلومینیومی،پشم شیشه متالایز ایرانی،پشم شیشه روکش متالایز ایرانی،پشم شیشه 2 اینچ رولی،پشم شیشه 2اینچ فویلدار،پشم شیشه 2 اینچ آلومینیومی،پشم شیشه دانسیته 10،پشم شیشه دانسیته 12،پشم شیشه دانسیته 16،پشم شیشه دانسیته 20 .

پشم شیشه :

پشم شیشه نام انگلیسی آن glasswool می باشد .

پشم شیشه از الیاف شیشه تولید می شود . الیاف شیشه از مذاب انواع شیشه های بازیافتی و شن و ماسه طی فرایندی خنک سازی و چرخشی که با هوا مخلوط می شود تولید می شود .الیاف های شیشه بسیار نرم و سبک و حالت پذیر می باشند . خاصیت آتش گیر نبودن الیاف شیشه این ماده را یک عایق بی نظیر در برابر گرما ساخته است .

پشم شیشه که از الیاف شیشه تولید می شود دارای مزیت و خاصیت های و کاربرهای زیادی می باشد . حدود 10 بطری شیشه بازیافتی 1 رول پشم شیشه را تشکیل می دهد . انواع شیشه های بازیافتی با شن و ماسه با هم مخلوط می شوند و در کوره مذاب ریخته می شوند سپس کوره را تا 1450 درجه حراردت می دهند تا مواد به مذاب تبدیل شوند مواد مذاب را از سوراخی  عبور می دهند و طی فرایند چرخشی  مواد مذاب با هوا مخلوط شده به الیاف شیشه تبدیل می شود .

الیافهای شیشه ابتدا به صورت پنبه روی هم انباشته می شوند تا به انواع شکل ها  تولید شوند و کاربردی شوند و بتوانند از آنها در عایقکاری مورد استفاده قرار دهند . پر کاربرد ترین محصولات  در پشم شیشه به صورت  ،تخته ای ،پانلی،لوله ای و رولی تولید می شود که کاربرهایی برای هرکدام تعریف شده است .

پشم شیشه نوعی عایق الیافی محسوب می شود که نسوز و سبک و شکل پذیر می باشد و جزوء خانواده عایق های الیافی مانند پشم سنگ و پشم سرامیک می باشد .ازپشم شیشه در عایقکاری استفاده می شود . و در هرجایی لازم به جلوگیری از حدر رفتن انرژی شود از پشم شیشه استفاده می شود . عمده کاربرد پشم شیشه در عایقکاری و جلوگیری از حدر رفتن انرژی می باشد این عایق حدود 40 تا 50 درصد از حدر رفتن انرژی جلوگیری می کند که کمک بزرگی به کارخانجات بزرگ و   کوچک  مانند پالایشگاه ها و پتروشیمی ها و صنایع هوایما سازی و دیگر صنعت ها می باشد می باشد .

پشم شیشه در انواع رنگ ها و مانند سبز و تیره و صورتی رنگ تولید می شود .این کالا در انواع ضخامت ها و تراکم ها و انواع ابعاد ها تولید می شود که مصارف خواص در انتخاب پشم شیشه در استفاده از آن می شود .در واقع برای استفاده یا انتخاب عایق  بستگی به تراکم ،ضخامت و ابعاد و نوع روکش عایق پشم شیشه و نوع شکل می باشد .

پشم شیشه رولی :

پشم شیشه رولی از الیافهای نازک تولید می شوند . که بسیار نرم سبک و انعطاف پذیر و در انواع رنگهایی مانند صورتی ،تیره ،زرد  تولید می شود .

پشم شیشه رولی با انواع پوشش هایی مانند کاغذ کرافت و فویل متالایز و فویل آلومینیومی و بدون روکش تولید می شود  . 

پشم شیشه رولی در بسته بندی های در داخل نایلون و کیسه ای بسته بندی می شود و تا از ریزش ریز گرد ها جلوگیری شود . 

پشم شیشه رولی دارای استاندارد بوده و در مترازهای 15 متر و 10 متر  با عرض 1.20  تولید و بسته بندی می شوند .

پشم شیشه رولی وقتی با پوشش های متنوع تولید می شود اسم آن تغییر می کند .پشم شیشه رولی با انواع دانسیته ها و ضخامت تولید می شود . این امر باعث می شود پشم شیشه رولی کاربری متنوعی داشته باشند .

انواع پشم شیشه رولی :

پشم شیشه رولی کاغذی  و یا پشم شیشه روکش کاغذی :

پشم شیشه کاغذی با دانسیته های 10 و دانسیته 12 و دانسیته 16 و دانسیته 20 تولید می شود این کالا عمده کاربردش در عایقکاری تاسیسات می باشد  . 

انواع پشم شیشه رولی فویلدار و یا پشم شیشه رولی آلومینیومی :

پشم شیشه رولی فویلدار و یا پشم شیشه رولی آلومینیومی با دانسیته های مختلف و ضخامتهای مختلف تولید می شود . پشم شیشه رولی فویلدار تا ضخامت 10 سانت هم تولید می شود . پشم شیشه فویلدار کاربری این کالا عمده کاربردش در پوشش سقف سوله ها می باشد . به طوری که پشم شیشه فویلدار به علت استحکام خوب فویل و بازتاب نور از سقف به پایین کاربری زیادی در پوشش سقف دارد سول ها دارد .

پشم شیشه آلومینیومی با تراکم و یا دانسیته های 10 و دانسیته 12 و دانسیته 16 و دانسیته 20 تولید می شود . 

قیمت پشم شیشه 

قیمت پشم شیشه رولی

قیمت پشم شیشه رولی کاغذی 2 اینچ دانسیته 12 ایزوران

قیمت پشم شیشه رولی کاغذی 2 اینچ دانسیته 16 ایزوران

قیمت پشم شیشه رولی کاغذی 2 اینچ دانسیته 20 ایزوران

قیمنت پشم شیشه 2 اینچ رولی  فویلدار 5 سانت دانسیته 10

قیمت پشم شیشه 2 اینچ  رولی  فویلدار 5 سانت دانسیته 12

قیمت پشم شیشه 2 اینچ  رولی  فویلدار 5 سانت دانسیته 16

قیمت پشم شیشه 2 اینچ رولی  فویلدار 5 سانت دانسیته 20

پشم شیشه 1 اینچ رولی متالایز ایرانی دانسیته 16 ایزوران

انواع پشم شیشه 1 اینچ با روکش فویل متالایز ایرانی دانسیته 16 بیشتر در عایقکاری لوله کانال کولرها و تاسیسات ساختمان بکار میرود.

0 تومان

پشم شیشه 2 اینچ رولی آلومینیومی خارجی دانسیته 10 ایزوران

پشم شیشه رولی 2 اینچ آلومینیومی بیشتر برای پوشش سقف سوله ها و عایقگاری مخازن کوچک آب و عایقکاری تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد

215,000 تومان

پشم شیشه 2 اینچ رولی با فویل متالایز ایرانی دانسیته 10ایزوران

پشم شیشه 5 سانت دانسیته 10کیلو گرم در متر مکعب باروکش فویل متلایز ایرانی بیشتر در مصارف پوشش سقف سوله عایقکاری کانال های هواو دودکش عایقکاری لوله های تاسیسات موتور خانه مورد استفاده قرار میگیرد ابعاد این کالا با عرض 1.20 طول 15 متر 18 متر مربع به بازار فروش عرضه میگردد روکش این نوع کالا با نایلون متالایز و کاغذ کرافت و نخ نسوز میباشد

189,000 تومان

پشم شیشه 2 اینچ رولی متالایز خارجی دانسیته 10 ایزوران

پشم شیشه رولی 5 سانت یا 2 اینچ بادانسیته 10کیلو گرم در متر مکعب باروکش فویل متلایز خارجی بیشتر در مصارف پوشش سقف سوله مورد استفاده قرار میگیرد ابعاد این کالا با عرض 1.20 طول 15 متر 18 متر مربع به بازار فروش عرضه میگردد

210,000 تومان

پشم شیشه 2 اینچ رولی لخت دانسیته 12 ایزوران

این کالا بیشتر در داخل آبگرم کن های دیواری و ایستاده و فرهای های که از حرارت زیادی برخوردار نیستند وبرای عایقکاری لوله های صنعتی هیترهای حرارتی استفاده می شود

184,000 تومان

پشم شیشه رولی کاغذی 2 اینچ دانسیته 12 ایزوران

پشم شیشه 2 اینچ رولی روکش کاغذی دانسیته 12ایزوران این نوع کالا بیشتر برای عایقکاری لوله ها تاسیسات و کانال کولرها و جلوگیری از یخ زدگی بتن در فصل زمستان مورد استفاده قرار میگیرد .

تماس بگیرید

پشم شیشه رولی کاغذی 2 اینچ دانسیته 16 ایزوران

پشم شیشه 2 اینچ رولی روکش کاغذی دانسیته 16ایزوران این نوع کالا بیشتر برای عایقکاری لوله ها تاسیسات و کانال کولرها و جلوگیری از یخ زدگی بتن در فصل زمستان مورد استفاده قرار میگیرد .

تماس بگیرید

پشم شیشه 2 اینچ فویلدار متالایز ایرانی دانسیته 12 ایزوران

پشم شیشه 5 سانت دانسیته 12کیلو گرم در متر مکعب باروکش فویل متلایز ایرانی بیشتر در مصارف پوشش سقف سوله عایقکاری کانال های هواو دودکش عایقکاری لوله های تاسیسات موتور خانه مورد استفاده قرار میگیرد ابعاد این کالا با عرض 1.20 طول 15 متر 18 متر مربع به بازار فروش عرضه میگردد روکش این نوع کالا با نایلون متالایز و کاغذ کرافت و نخ نسوز میباشد

249,000 تومان

پشم شیشه 2 اینچ آلومینیومی خارجی دانسیته 12 ایزوران

پشم شیشه 5 سانت دانسیته 12کیلو گرم در متر مکعب باروکش فویل متلایز خارجی بیشتر در مصارف پوشش سقف سوله عایقکاری کانال های هواو دودکش عایقکاری لوله های تاسیسات موتور خانه مورد استفاده قرار میگیرد ابعاد این کالا با عرض 1.20 طول 15 متر 18 متر مربع به بازار فروش عرضه میگردد روکش این نوع کالا با نایلون متالایز و کاغذ کرافت و نخ نسوز میباشد

تماس بگیرید