پشم سنگ پوشینگر

پشم سنگ ، انواع پشم سنگ، پشم سنگ تخته ای، پشم سنگ پانلی، پشم سنگ رولی ، قیمت پشم سنگ، لیست قیمت پشم سنگ، پشم سنگ تخته ای فویلدار،پشم سنگ فویلدار تخته ای، خرید پشم سنگ، 2.5 سانت، 3 سانت، 4 سانت، 5 سانت، 6 سانت،7 سانت، 8 سانت، 9سانت، 10 سانت تولید می شود.

پشم سنگ چیست ؟

پشم سنگ که نام انگلیسی آن Rockwool می باشد .

پشم سنگ از سنگی تشکیل شده است که در طیبعت بسیار زیاد .سنگی که نامش سنگ بازالت است.

پشم سنگ از سنگ بازالت و سرباره بازیافت شده تولید می شود . پشم سرباره محصول صنعت فولاد و مس است . این دو ماده باهم ترکیب می شود و پشم سنگ تشکیل میشود .

انواع پشم سنگ و کاربدهای آن کدامند؟

انواع پشم سنگ در قالب های زیر تولید می شود .

پشم سنگ تخته ای 

پشم ستگ پانلی 

پشم سنگ رولی 

پشم سنگ فویل دار

پشم سنگ کاغذی 

پشم سنگ لوله ای 

پشم سنگ توری دار یا پتو 

پشم سنگ تخته ای به چه شکل می باشد و کاربردش چیست ؟

پشم سنگ به شکل ابعادی می باشد مانند تخته و داری انواع ضخامت و تراکم می تولید می شود . این کالا در ابعاد طول یک مترو بیست و عرض 60 سانت تولید و با انواع ضخامت تا 10 سانت و با انواع وزن مخصوص که با متر مکعب مشخص می شود  تا دویست کیلو گرم در متر مکعب تولید می شود .

عمده کاربردش در عایقکاری و رشد گیاهان بنام هیدروپونیک است .از این کالا بیشتر در مکانهایی که سطحی صاف دارند مانند دیوار ،کف زمین،سقف و کوره های مذاب مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم سنگ هیدروپونیک نیز برای رشد گیاهان بستر مناسبی می باشد که در این مورد نیز کاربری زیادی دارد .این کالارا به شکل تکه های ریز تری برش می دهند ودر قالب مخصوص می گذازند و دانه گیاه را درون آن قرار می دهند .

قیمت پشم سنگ چگونه محاسبه می شود ؟

قیمت پشم سنگ تخته ای اغلب برحسب مترو مربع فروخته می شود  و بسته به تراکم پشم سنگ و یا وزن مخصوص پشم سنگ وبستگی به ضخامت دارد .

هر چقدر تراکم پشم سنگ بالا برود و ضخامت تغییر کند قیمت ها تغییر می کند .  کمی هم برند روی کالا تاثیر می گذارد .

قیمت پشم سنگ برروی کالا ها  در فروشگاه مشخص شده است .

خرید پشم سنگ را چگونه انجام دهیم ؟

خرید پشم سنگ مهمترین کار می باشد و بستگی به کاربرد و محلی است که قصد داریم عایقکاری انجام دهید . سعی کنید پشم سنگ را نسبت به کاربرد کاری که می خواهید انجام بدهید خرید کنید همچنین پشم سنگ را همیشه به صورت متر مربعی خرید کنید .به صورت بسته ای خرید نکنید چون پک بسته بندی ها همیشه تعداد برگ بسته بندی ها یکسان نیست .

پشم سنگ رولی یا لحافی چیست و چه نوع کالایی می باشد ؟

پشم سنگ رولی یا لحافی دارای الیافهای نرمی است که ایستایی ندارد و بسیار حالت پذیر و شکل پذیر می باشد .پشم سنگ رولی را  با انواع روکشها تولید می شود .که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند .

پشم سنگ فویلدار

پشم سنگ فویلدار برای پوشش سقف سوله ها و عایقکاری ستون  تولید می شود .

پشم سنگ کاغذی

پشم سنگ کاغذی برای عایقکاری تاسیسات  تولید می شود .

 

 

 

پشم سنگ 5 سانت رولی فویلدار دانسیته 25 پوشینگر

این کالا مخصوص عایقکاری کانالهای کولکر ها وعایقکاری لوله هاو مخازن انبساط موتور خانه ها پوشش سقف سوله ها می باشد ونیز این کالا برای حرارت صفر تا صد درجه سانتیگراد گرما مورد استفاده قرار میگیرد

3,120,000 ریال

پشم سنگ تخته ای 5 سانت فویلدار دانسیته 50 پوشینگر

این عایق هابرای گرما و سرما و صدا مورد استفاده قرار میگیرد و بر روی سطح صاف مانند دیوارها و سقف وکف های ساختمان و استودیوهای صدابرداری، سالن های کنفرانس و کوره های تنور و فرهای صنعتی و خانگی سیستم های تهویه مطبوع با میخ های پلاستیکی مخصوص نصب میشود

تماس بگیرید

پشم سنگ 5 سانت رولی فویلدار مسلح نخدار دانسیته 30

انواع پشم سنگ 5 سانت مخصوص عایقکاری کانالهای کولکر ها وعایقکاری لوله هاو مخازن انبساط موتور خانه ها پوشش سقف سوله ها می باشد ونیز این کالا برای حرارت صفر تا صد درجه سانتیگراد گرما مورد استفاده قرار میگیرد. پشم سنگ، انواع پشم سنگ، روش نصب پشم سنگ، پشم سنگ تخته ای

3,480,000 ریال

پشم سنگ تخته ای 5 سانت فویلدار دانسیته 60 پوشینگر

پشم سنگ تخته ای برای گرما و سرما و صدا مورد استفاده قرار میگیرد و بر روی سطح صاف مانند دیوارها و سقف وکف های ساختمان و استودیوهای صدابرداری، سالن های کنفرانس و کوره های تنور و فرهای صنعتی و خانگی سیستم های تهویه مطبوع با میخ های پلاستیکی مخصوص نصب میشود

تماس بگیرید

پشم سنگ توری دار 5 سانت دانسیته 80

پشم سنگ توری دار و یا بلانکت 5 سانت دانسیته 80 برای عایقکاری لو له های بسیار بزرگ و عایقکاری دیگهای بیضی شکل و کوره های صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

3,670,000 ریال

پشم سنگ 5 سانت  فویلدار رولی دانسیته 60 پوشینگر

انواع پشم سنگ 5 سانت رولی فویلدار مسلح نخدار دانسیته 50 ، این کالا مخصوص عایقکاری دیوار های سبک و عایقکاری دیوارهای کناف و سقفهای کاذب و دیوارهایی که صدا .گرما و سرمای کمتری از بیرون به داخل ساختمان وارد میشود مورد استفاده قرار میگیرد و هزینه و قیمت کمتری نسیت به عایقهای دیگر دارد

5,690,000 ریال