پشم سنگ تخته ای

پشم سنگ و انواع پشم سنگ  و قیمت پشم سنگ ،پشم سنگ تخته ای ،پشم سنگ فویلدار ،پشم سنگ رولی ،لیست قیمت پشم سنگ ،پشم سنگ لوله ای ،پشم سنگ توری دار،پشم سنگ پانلی،پشم سنگ ایران،پشم سنگ آلومینیومی،انواع پشم سنگ تخته ای،2.5 سانت،3 سانت،4 سانت،5 سانت،6 سانت،7 سانت،8 سانت،10 سانت تولید می شود 

پشم سنگ 

انواع پشم سنگ

قیمت پشم سنگ 

پشم سنگ رولی 

پشم سنگ فویل دار 

پشم سنگ آلومینیومی 

پشم سنگ توری دار 

پشم سنگ لوله ای

پشم سنگ تخته ای 

پشم سنگ پانلی 

لیست قیمت پشم سنگ 

پشم سنگ ایران

 پشم سنگ چیست؟

پشم سنگ در انگلیسی Rockwool نام دارد .

پشم سنگ یک عایق  پنبه ای نرم است که از سنگ های آتشفشانی تولید می شود .پشم سنگ از الیافهای بهم تنیده تشکیل شده است . پشم سنگ یک عایق صوتی و حرارتی و سرما و ضد حریق است که از سنگ آذرین بنام بازالت که از فوران سنگهای آتشفشانی بیرون آمده است تشکیل شده است. 

پشم سنگ زمانی تولید می شود که سنگ بازالت تا 1500 درجه حرات داد می شود تا سنگ بازالت ذوب شود سپس با روشهای چرخشی و خنک کردن الیاف پشم سنگ تولید می شود .

پشم سنگ ابتدا به الیافهای پنبه است و با انباشته شدن و گذر از زیر پرس های سنگین و اضافه کردن روغن  و رزین مناسب پشم سنگ در انواع گوناگون تولید می شود .

انواع پشم سنگ یا محصولات پشم سنگ کدامند ؟

پشم سنگ رولی 

پشم سنگ لحافی

پشم سنگ فویلدار 

پشم سنگ رولی یا لحافی و یا فویلدار با عرض 1.20 و طول 10 متر تولید می شود .

پشم سنگ رولی با ضخامتهای 2.5 سانت ،3 سانت ،4 سانت ،5 سانت 6 سانت 7 سانت ،8 سانت، تولید می شود ونیز با تراکم های یا وزن های مخصوص 25 کیلودر مترمکعب 30کیلوگرم در متر مکعب ،40کیلو گرم در مترمکعب و50 کیلو گرم در متر مکعب و 60 کیلو گرم در متر مکعب تولید می شود .

پشم سنگ تخته ای و یا پشم سنگ پانلی  که با سطحی صاف تولید می شود دارای انواع ضخامت ها تولید می شود .پشم سنگ تخته ای با ضخانت های 2.5 سانت، 3 سانت ،5 سانت ،6 سانت، 7 سانت ،80سانت ،10 سانت و با دانسیته های 50 کیلو گرم ،60 کیلو گرم ،70 کیلو گرم ،80 کیلوگرم ،100کیلوگرم ،و 120 کیلوگرم تولید می شود .

پشم سنگ لوله ای 

عایق لوله پشم سنگ

پشم سنگ لوله ای یا عایق لوله نسبت به قطر لوله تولید می شود پشم سنگ لوله ای با دانسیته های 140 و باانواع ضخامت های  تولید می شود . پشم سنگ لوله ای دقیقا شیبه به خود قالی لوله تولید می شود ضخامت عایق لوله از 2.5 سانت تا 10 سانت تولید می شود . 

پشم سنگ توریدار که از الیاف خام تولید می شود و  با اضافه کردن توری فلزی و دوخت توری به پشم سنگ خام پشم سنگ توری دار تولید می شود .پشم سنگ توری دار با انواع ضخامت ها و دانسیته ها تولید می شود .

معایب پشم سنگ چیست ؟

پشم سنگ دارای گردو خاک است و رطوبت  را به خود جذب می کند حجم زیادی دارد و در هنگام  کار کردن باید از ماسک استفاده نمود .

مزایای پشم سنگ چیست ؟

پشم سنگ کپک یا قارچ نمی زند 

پشم سنگ سبک است

پشم سنگ را به راحتی می توان حمل و جابجا کرد .

پشم سنگ غیر رسانا می باشد .

پشم سنگ از گسترش آتش جلوگیری می کند .

پشم سنگ تخته ای چیست؟

پشم سنگ تخته ای یا اسلب و یا پانلی به شکل یک مکعب مسطتیلی شکا هستند که الیاف های زیادی را به خو اختصاص داده و با رزین مخصوص و چسب مخصوص سخت شده اند پشم سنگ تخته ای به صورت پشم سنگ سخت ونیمه سخت تولید می شوند هر چقدر الیافت پشم سنگ  بیشتر باشد پشم سنگ تخته ای سنگین تر و سخت تر می شود .

مهمترین ویژگی پشم سنگ تخته ای ایستایی این کالا می باشد که باعث شده به راحتی نصب شود و تا 1000 درجه سانتی گراد گرما را تحمل کند و عمده کاربردش در مکانهای صاف مانند دیوار و کف و سقف ها می باشد و همچنین در صنعت کشاورزی بیشترین کاربرد را دارد .

.

 

فیلتر کردن ویژگی ها

پشم سنگ تخته ای 5 سانت دانسیته 80 ایران

این عایق هابرای گرما و سرما و صدا مورد استفاده قرار میگیرد و بر روی سطح صاف مانند دیوارها و سقف وکف های ساختمان و استودیوهای صدابرداری، سالن های کنفرانس و کوره های تنور و فرهای صنعتی و خانگی سیستم های تهویه مطبوع با میخ های پلاستیکی مخصوص نصب میشود

تماس بگیرید

پشم سنگ تخته ای 5 سانت ایران دانسیته 100

پشم سنگ تخته ای بیشتر در مکانهای صاف مانند دیوار ها،کفو سقف ها چهت حفظ گرما و سرما و صدا نصب می شود وبیشتر با سازهای کناف و چوب 5 سانت و با میخ های مخصوص که گل میخ نام دارد نصب می شود .

تماس بگیرید