پشم سنگ فویلدار

پشم سنگ ، انواع پشم سنگ  ، قیمت پشم سنگ ،پشم سنگ تخته ای ،پشم سنگ فویلدار ،پشم سنگ رولی ،لیست قیمت پشم سنگ ،پشم سنگ لوله ای ،پشم سنگ توری دار،پشم سنگ پانلی،پشم سنگ پوشینگر،2.5 سانت،3 سانت،4 سانت،5 سانت،6 سانت،7 سانت،8 سانت،10 سانت تولید می شود 

پشم سنگ 

انواع پشم سنگ

قیمت پشم سنگ 

پشم سنگ رولی 

پشم سنگ فویل دار 

پشم سنگ آلومینیومی 

پشم سنگ توری دار 

پشم سنگ لوله ای

پشم سنگ تخته ای 

پشم سنگ پانلی 

لیست قیمت پشم سنگ 

پشم سنگ پوشینگر

پشم سنگ چیست و از چه ماده ای تولید می شود و آیا پشم سنگ یه ماده سمی می باشد ؟

پشم سنگ که نام انگلیسی آن Rockwool است .

پشم سنگ یک عایق الیافی معدنی است .

 پشم سنگ مبتنی بر سنگ بازالت که از  پشم سرباره بازیافت شده تشکیل می شود .سنگ بازالت یا سنگ آتشفشانی در زمین بسیار زیاد می باشد .

پشم سرباره محصولی است که از ذوب فولاد و مس بدست می آید . مواد معدنی در گرما دیدن ذوب شده و به صورت الیاف در می آیند.پشم سنگ هیچ ماده سمی تولید نمی کند و الیافهای پشم سنگ سمی نیستند.

پشم سنگ درواقع عایق گرما و سرما و صوت است که در بیشتر صنعت ها مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم سنگ از الیاف های نسوزی تشکیل شده است که سبک انعطاف پذیر و ضد کپک و قارچ می باشد . پشم سنگ از الیافهای کوتاه و بلندی تشکیل شده است که داراری کمی ریز گرد است و غیر رسانا می باشد .حمل و جابجایی پشم سنگ بسیار راحت می باشد و همچنین نصب آن آسان می باشد .

پشم سنگ جزوء عایقهای الیافی مانند پشم شیشه و پشم سرامیک و پشم سرباره می باشد .پشم سنگ از ذوب سنگ بازالت و طی فرایند خنک شدن تولید می شود .پشم سنگ ماده الیافی می باشد که در در مقابل آتش می ایستد و آتش نمی گیرد . الیافهای پشم سنگ تحمل دما را تا 850 درجه را دارد و از گسترش آتش جلوگیری می کند .

پشم سنگ در کجاها مورد استفاده قرار می گیرد ؟

پشم سنگ در تمامی صنعت های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد . از پشم سنگ برای عایقکاری خانه ها، پالایشگاه ها ،پترو شیمی ها و همچنین در کوره سازی های کوچک و بزرگ ذوب مورد استفاده قرا می گیرد .

پشم سنگ چند نوع محصول دارد + و کاربرهای پشم سنگ چیست و انواع پشم سنگ کدامند و کاربدهای آن چیست ؟

پشم سنگ به شکل های لوله ای که شبیه به لوله هستن برای عایقکاری لولهای مورد استفاده قرار می گیرد .پشم سنگ لوله ای در انواع ضخامتهاو تراکم تولید می شود .

پشم سنگ لولهای دارای تراکم سختری می باشد که باعث جلوگیری از لرزش لوله و صدا می شود همچنین عایق لوله باعث جلوگیری از ضربه های احتمالی به لولها نیز می شود .

پشم سنگ لوله ای و یا عایق لوله پشم سنگ نسبت به فطر توله تولید می شود . عایق لوها اقلب با پوشش فویل آلومینیوم می باشند تا از استحکام بیشتری برخوردار شوند . ویژگیهای پشم سنگ لوله ای عبارتند ار نصب و حمل آسان و جلوگیری از اتلاف انرژی و همچنین عایق لوله پشم سنگ با عث سرعت بخشیدن به کار می شود .و همچنین نگه داشتن دما در طول لوله ها نیز یکی دیگر از ویژ گیهای عایق لوله پشم سنگ می باشد .

پشم سنگ لوله ای در طول های 1 متر و 50 سانت و در بسته ای 4 تایی و 2 تایی

تولید می شود .

پشم سنگ تخته ای یکی دیگر از محصولات پشم سنگ می باشد که سطحی صاف دارد

پشم سنگ تخته ای در ابعاد ها و  ضخامت و تراکم های مختلف تولید می شود .پشم سنگ تخته ای یکی از پرکاربرد ترین محصولات پشم سنگ می باشد که نصب آن آسان است و بیشتر در مکانهای صاف  مانند دیوار ،سقف و کف مورد استفاده قرار می گیرد . پشم سنگ تخته ای داری ایستایی خوب می باشد و با میخ های مخصوص نصب می شود .

پشم سنگ تخته ای در ابعاد های طول 1.20 و با عرض 1 مت و 60 سانت تولید می شود  .

پشم سنگ در بسته های 8 عددی عددی و 6 عددی بسته بندی و تولید می شوند .

پشم سنگ رولی با روگش فویل آلومینیومی  کی دیگر از محصولات  پشم سنگ می باشد که تولید می شود و به علت نرم و شکل پذیر بیشتر در سقف سولها و عایقکاری تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم سنگ رولی فویلدار به علت  داشتن الیاف های نرم با کاغذ کرافت و آلومینیوم پوشش داده می شود  .کاغذ کرافت یا آلومینیوم  مانع از ریختن الیاف می شود .

پشم سنگ توریدار یا بلانکت نیز که با الیاف خام با  توری مرغی دوخته می شود ودر عایقکاری دودکشها و عایقکاری مخازن و عایقکاری لوله ای بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم سنگ توردی دار در ابعاد ها و ضخامت های گوناگون و تراکم های مختلف تولید می شود .

پشم سنگ رولی در عرض 1.20 و  طول 10 متر با روکش فویل آلومینیومی و کاغذ کرافت تولید می شود.

پشم سنگ چه معایبی دارد + آیا پشم سنگ یخ می زند ؟

پشم سنگ دارای ریزگرد می باشد و هنگام استفاده از آن باید از ماسک و دستکش استفاده کرد .و همچنین پشم سنگ دراری حجم زیاد دارد و پشم سنگ تحت فشار زیاد حجم آن کم می شود و برگشت پذیری زیادی مانند عایق فوم پلی اتیلن نیست .

پشم سنگ را در تمام فصول می توان استفاده کرد و پشم سنگ در سرما یخ نمی زند .

پشم سنگ چه کاربردهای دیگری به جز عایقکاری دارد ؟

پشم سنگ به جز عایقکاری می توان از آن در کاشت گل و گیاه استفاده کرد که به پشم سنگ هیدرو پونیک شناخته می شود .

پشم سنگ هیدرو پونیک چیست ؟

پشم سنگ هیدرو پونیک پشم سنک فله ای است که به آن رزین گیاهی تزریق می شود و بستر خوبی برای رشد گیا هان می باشد به طوری که در کشورهایی که خاک کافی کشاورزی ندارند می توانند از پشم سنگ هیدرو پونیک استفاده کنند .

فیلتر کردن ویژگی ها

پشم سنگ 5 سانت رولی فویلدار دانسیته 25 پوشینگر

این کالا مخصوص عایقکاری کانالهای کولکر ها وعایقکاری لوله هاو مخازن انبساط موتور خانه ها پوشش سقف سوله ها می باشد ونیز این کالا برای حرارت صفر تا صد درجه سانتیگراد گرما مورد استفاده قرار میگیرد

3,120,000 ریال

پشم سنگ 5 سانت رولی فویلدار مسلح نخدار دانسیته 30

انواع پشم سنگ 5 سانت مخصوص عایقکاری کانالهای کولکر ها وعایقکاری لوله هاو مخازن انبساط موتور خانه ها پوشش سقف سوله ها می باشد ونیز این کالا برای حرارت صفر تا صد درجه سانتیگراد گرما مورد استفاده قرار میگیرد. پشم سنگ، انواع پشم سنگ، روش نصب پشم سنگ، پشم سنگ تخته ای

3,480,000 ریال

پشم سنگ 5 سانت  فویلدار رولی دانسیته 60 پوشینگر

انواع پشم سنگ 5 سانت رولی فویلدار مسلح نخدار دانسیته 50 ، این کالا مخصوص عایقکاری دیوار های سبک و عایقکاری دیوارهای کناف و سقفهای کاذب و دیوارهایی که صدا .گرما و سرمای کمتری از بیرون به داخل ساختمان وارد میشود مورد استفاده قرار میگیرد و هزینه و قیمت کمتری نسیت به عایقهای دیگر دارد

5,690,000 ریال

پشم سنگ 5 سانت رولی فویلدار دانسیته 50 پوشینگر

انواع پشم سنگ 5 سانت رولی فویلدار مسلح نخدار دانسیته 50 ، این کالا مخصوص عایقکاری دیوار های سبک و عایقکاری دیوارهای کناف و سقفهای کاذب و دیوارهایی که صدا .گرما و سرمای کمتری از بیرون به داخل ساختمان وارد میشود مورد استفاده قرار میگیرد و هزینه و قیمت کمتری نسیت به عایقهای دیگر دارد

5,160,000 ریال