پشم شیشه پانلی

پشم شیشه تخته ای، پشم شیشه پانلی،انواع پشم شیشه تخته ای،پشم شیشه تخته ای فویلدار،پشم شیشه پانلی فویلدار،پشم شیشه تخته ای 2.5 سانت ،پشم شیشه 5 سانت تولید می شود .

پشم شیشه از چه ماده ای تشکیل می شود ؟

پشم شیشه از الیاف شیشه تولید می شود .شیشه های بازیافتی که حاوی 70% سیلیس می باشد با شن و ماسه مخلوط می شوند و در کوره مذاب ریخته شده گرما می دهند مواد مذاب طی فرایندی با هوا مخلوط شده و الیاف شیشه تشکیل می شود .

پشم شیشه یک عایق معدنی می باشد که سبک ،انعطاف پذیر،شکل پذیر و در انواع رنگ ها تولید می شود  .از پشم شیشه در انواع شکل ها  تولید می شود و پرکاربرد ترین آنها در صنعت های کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد .

پشم شیشه ها در انواع شکل ها تولید می شوند مانند :

پشم شیشه رولی 

پشم شیشه تخته ای یا پانلی 

پشم شیشه لوله ای 

پشم ششیشه فله 

پشم شیشه تخته ای یا پشم شیشه پانلی که  نام انگلیسی آن glasswool board  می باشد.

پشم شیشه تخته ای یا پانلی :

پشم شیشه تخته ای یا پشم شیشه پانلی  محصولی از  پشم شیشه می باشد که دارای تراکم های  الیاف شیشه زیاد و کم می باشد و یا پشم شیشه تخته ای سخت و پشم شیشه تخته ای نمیه سخت هم نام دارد .

پشم شیشه تخته ای برای تولید از زیر پرس های سنگینی در حین  ابتدای تولید عبور می کنند برای سخت و نیمه سخت کردن آنها چسب مخصوص اضافه می کنند .

پشم شیشه تخته ای در انواع مختلف در و رنگهای مختلف تولید می شود . پشم شیشه تخته ای در ابعادهای گوناگون در انواع ضخامت ها و انواع تراکم ها تولید می شود . پشم شیشه تخته ای یا پانلی سطحی صاف دارند مانند تخته چوب می باشد ایستادگی خوب دارد و عمده کاربردهای آنها  مکانهای صاف مانند  آگوستیک کردن دیوار و سقف و کف زمین نصب می شود .

انواع پشم شیشه تخته ای یا پشم شیشه پانلی با روکش های مختلفی تولید می شود که هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارند . پشم شیشه تخته ای در جدارهای دیدار و اجاق گازهای خانگی و صنعتی و در فر های خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد 

انواع پشم شیشه تخته ای با روکش های فویل آلومینیوم و تیشو روکش می شود . پشم شیشه تخته ای کمی قابل انعطاف نیز می باشد . پشم شیشه تخته ای فویلدار را بیشتر در نما بکار می رود و درزهای آن را با نوار آلومینیومی چسب دار می پوشانند  . فویل از ریزش ریز گرد های پشم شیشه جلوگیری می کند . هر چقدر تراکم پشم شیشه بیشتر باشد صدا را بهتر جذب می کند . 

پشم شیشه تخته ای یا پشم شیشه پانلی در ضخامت های 2.5 سانت 5 سانت و در انواع ابعاد ها و تراکم ها تولید می شود  پرکاربرد ترین پشم شیشه تخته ای  یا پانلی که برای صدا گیری و حرارت مورد استفاده قرار می گیرند این کالاها به شرح زیر  هستند .

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 36 ایزوران

پشم شیشه پانلی 5 سانت دانسیته 36 ایزوران

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 42 ایزوران

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 50 ایزوران

پشم شیشه پانلی 5 سانت دانسیته 50 ایزوران

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 100 ایزوران

پشم شیشه تخته ای 2.5 سانت فویلدار دانسیته 36 ایزوران

پشم شیشه تخته ای 5 سانت فویلدار دانسیته 36 ایزوران

پشم شیشه تخته ای 2.5 سانت فویلدار دانسیته 42 ایزوران

پشم شیشه تخته ای 2.5 سانت فویلدار دانسیته 50 ایزوران

پشم شیشه تخته ای 5 سانت فویلدار دانسیته 50 ایزوران

پشم شیشه تخته ای فویلدار مخصوص فرهای و اجاق گاز ها که در بدنه اجاق گازها و فرهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از :

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 42 ابعاد 0/42*1/11

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیه 42 درابعاد 0/50*1/11

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته42 در ابعاد 0/48*0/55

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت فویلدار دانسیته 42 ابعاد 0/42*1/92

پشم شیشه پانلی فویلدار D42KA25 در ابعاد (0/42*1/15)

پشم شیشه پانلی فویلدار D42KA25 ابعاد (0/42*1/40)

پشم شیشه پانلی فویلدار D42KA25 ابعاد (0/42*1/72)

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 100

پشم شیشه تخته ای سخت و نیمه سخت

پشم شیشه تخته ای سخت و نمیه سخت  به چه پشم شیشه ای گفته می شود ؟ و چه کاربد هایی دارند ؟ 

پشم شیشه تخته ای سخت و پشم شیشه تخته ای نیمه سخت دارای کاربردهایی خاص خود هستند که هر کدام می توانند کارایی خود را در کارها نشان دهند .پشم شیشه تخته ای نیمه سخت بیشتر برای صدا گیری و آگوستیک کردن دیوارها مورد استفاده قرا می گیرد ولی پشم شیشه سخت برای آگوستیگ و گرما و سرما مورد استفاده  قرار می گیرد پشم شیشه هایی که تراکم آنها از 80 کیلو گرم در متر مکعب  به بالا باشد را پشم شیشه تخته ای سخت می گویند و تراکم های پشم شیشه هایی زیر 80 کیلو گرم در متر مکعب باشد را نیمه سخت می گویند.

مزیت های پشم شیشه تخته ای کدامند و چرا برای آگوستیک کردن باید از پشم شیشه تخته ای استفاده کنیم ؟

پشم شیشه تخته ای ایستایی خوبی دارد . سبک است و به راحتی حمل و جابجا می شود .نصب آن آسان است به طوری که با میخ مخصوص که گل میخ نام دارد به راحتی بر روی دیوار می چسبد و با انواع چسب های صنعتی سازگاری دارد .بوی آزار دهنده ندارد . باسازهای چوبی و فلزی به راحتی نصب می شود .به راحتی برش خورده و حتی می توان به صورت پازلی آن را برش داد . پشم شیشه تخته ای مانع از گسترس آتش می شود . و صدا را به خود جذب می کند .

قیمت پشم شیشه تخته ای 

قیمت پشم شیشه تخته ای به چند  عامل بستگی دارد .

  1. تراکم پشم شیشه
  2. ضخامت پشم شیشه
  3. نوع کاربرد پشم شیشه
  4.  نوع روکش فویل

تراکم پشم شیشه

ساده ترین راهی که می توان تراکم را بیان کرد  وزن حجمی یک  کالا  که از یک متر مکعب تولید شده است .به این شکل که اگر بگویم تراکم پشم شیشه تخته ای از 36 کیلو گرم در متر مکعب تولید شده است منظور  این پشم شیشه از حجم پشم شیشه ای  که از مکعبی که هر چهار طرف آن 1 متر است و وزن این مکعب 36 کیلوگرم  می باشد تولید شده است .

و یا مکعبی را در نظر بگیرید که هر چهار طرف آن 1 متر است و این مکعب 36 کیلو گرم می باشد . پشم شیشه تخته ای دانسیته 36 از این حجم مکعب تولید شده است . 

ضخامت پشم شیشه نیز یکی از عامل مهم قیمت پشم شیشه می باشد . که مشخص می کند چه مقدار کارایی دارد و قرار است چه مقدار فضایی را اشغال کند .

پشم شیشه تخته ای با چند رو کش تولید می شود که قیمت پشم شیشه تعیین می کند .پشم شیشه تخته ای با روکش تیشو و آلومینیوم و کاغذ کرافت تولید می شود .

خرید پشم شیشه 

پشم شیشه داراری تعداد بسته بندی  و ابعاد های زیادی تولید می شود . خرید پشم شیشه همیشه برحسب متر مربعی می باشد و سعی کنید پشم شیشه را در موقع خرید به صورت متر مربعی خرید کنید .

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 36 ایزوران

پشم شیشه پانلی(تخته ای) 2.5 سانت دانسیته 36 برای عایقکاری جاهایی که فضای کافی برای عایقکاری وجود ندارد مانند دیگهای دوجداره ویوارهای پیش ساخته و آبگرم کن ها مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه پانلی 5 سانت دانسیته 36 ایزوران

پشم شیشه پانل یا تخته ای 5سانت دانسیته 36 بیشتر در عایقکاری دیوار و دیوارهای پیش ساخته جهت صداگیری و کوره های صنعتی و فرهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 42 ایزوران

پشم شیشه پانلی(تخته ای) 2.5 سانت دانسیته 42 برای عایقکاری جاهایی که فضای کافی برای عایقکاری وجود ندارد مانند دیگهای دوجداره ویوارهای پیش ساخته و آبگرم کن ها مورد استفاده قرار میگیرد

تماس بگیرید

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 50 ایزوران

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 50 بیشتر در عایقکاری دیوار و دیوارهای پیش ساخته جهت صداگیری و کوره های صنعتی و فرهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد

0 تومان

پشم شیشه پانلی 5 سانت دانسیته 50 ایزوران

پشم شیشه پانل 5سانت دانسیته 50 بیشتر در عایقکاری دیوار و دیوارهای پیش ساخته جهت صداگیری و کوره های صنعتی و فرهای صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد

0 تومان

پشم شیشه پانلی 2.5 سانت دانسیته 100 ایزوران

پشم شیشه تخته ای 2.5 سانت دانسیته 100 یرای عایقکاری جاهایی که فضای کافی برای عایقکاری وجود ندارد مانند دیگهای دوجداره ویوارهای پیش ساخته و آبگرم کن ها مورد استفاده قرار میگیرد

0 تومان