درباره ما

 شرکت اندیشه عایق آریا

شرکت اندیشه عایق آریا فعالیت خود را در سال 1378 از منطقه بازار تهران خیابان پانزده خرداد با افتتاح فروشگاه بوران عایق آغاز و در سال 1393 با تغییر نام به اندیشه عایق آریا فعالیت خود را در زمینه توزیع عایق های حرارتی و رطوبتی ادامه داد.

استفاده از عایق در صنایع به منظور بهینه سازی مصرف انرژی,صاحبان صنایع را بر آن داشته تا این امر را به صورت یک الزام انجام دهند.دسترسی آسان و سهولت در تامین انواع عایق ها از تولیدکنندگان معتبر و همکاری نزدیک با تولیدکنندگان اصلی و وجود انبار بزرگ دپو در منطقه شورآباد امتیازی است که این شرکت را نسبت به دیگر شرکت های همکار متمایز میکند.

شرکت اندیشه عایق آریا در ایران انواع عایق های حرارتی رطوبتی و لوازم ساختمانی با استاندارد جهانی در مدل های متمایز ویژه صنایع پالایشگاهی و پتروشیمی و نیروگاهی و ساختمانی و ...از بهترین و معتبرترین تولیدکنندگان ایران با کیفیت مطلوب عرضه می نماید تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربردهای متفاوت آنان را برآورده سازد.این شرکت همچنین نماینده رسمی شرکت های پشم شیشه ایران و پشم شیشه آریانا پارس و پشم سنگ پوشینگر و پشم سنگ تارابگین می باشد.

یکی از الویت های شرکت اندیشه عایق آریا اراِئه محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها برای تسهیل در فرآیند پیش از خرید آنهاست . شرکت ما همواره در پی یافتن روش ها و فرصت های نوین جهت ادائه خدمات بهتر به مشتریان می باشد.