انواع عایق الاستومری

عایق الاستومری

انواع عایق الاستومری 

قیمت عایق الاستومری 

خرید عایق الاستومری

پاره ای از خصوصیات عایق های حرارتی و برودتی عایق الاستومری به شرح زیر  می باشد .

این عایقها در دو نوع NBR و EPDM تولید می گردد. که نوع NBR آن در برابر شرایط نامناسب جوی، رطوبت، مواد شیمیایی و گازهای خورنده مقاومت بسیار بالایی دارد و نوع EPDM آن در برابر نور خورشید، حرارت بالا و گاز اوزون مقاوم است.

 عایق الاستومری  مقاومت بالایی در برابر انتشار بخار آب دارند، بطوریکه جذب آب این عایق ها طی ۲۸ روز حداکثر ۹/. درصد وزن آنهاست. (10000 =H) که این ضریب در عایق های سنتی مانند پشم شیشه برابر ا می باشد و این بدان معنی است که جذب بخار آب این عایق ها ۱۰۰۰۰ برابر کمتر از عایق های سنتی می باشد.

 ساختار سلولی بسته عایق های الاستومری بر خلاف عایق های سنتی، بی نیاز از هرگونه پوشش اضافی (از قبیل متقال ماستیک، رنگ و ...) جهت جلوگیری از ریزش عایق و جذب بخار آب در محیط های باز می باشد.

عایق الاستومری به عنوان عایق صوتی مورد استفاده قرار گرفته و ضخامت ۲۰ میلیمتر آن می تواند شدت صوت راتا ۳۵ دسی بل کاهش دهند.

عایق الاستومری در هنگام آتش سوزی شعله ور نگردیده و گازهای سمی CFC و HCFC تولید نمی نماید و همچنین به لایه ازن نیز آسیب نمی رسانند.

عایق الاستومری لوله ای به صورت پیش ساخته با ساختار سلولی بسته در انواع سایزها و ضخامت ها به صورت کویلی و شاخه ای و به صورت خود چسبدار   قابل ارائه می باشند.

عایق الاستومری  خودچسبدار این عایق ها، جهت سهولت کار نصب و سرعت بیشتر عملیات نصب بسیار مناسبند. این نوع عایق جهت عایق کاری انواع لوله های تاسیساتی، ساختمانی، نفت و گاز و پتروشیمی و صنعتی و سیستم های تهویه مطبوع به کار می روند.

عایق الاستومری رولی به صورت پشت چسبدار با چسب مسلح نخدار آلمانی با کیفیت بسیار بالا جهت نصب بر روی انواع کانال های هوا، مخازن، لوله های سرد سایز بالا و ... بدون نیاز به چسب مایع مورد استفاده قرار میگیرند.

انواع عایق لوله ای الاستومری

١- عایق های لوله ای با روکش انعطاف پذیر ALU TEC (مخصوص In door)

۲- عایق لوله ای با روکش انعطاف پذیر PROTECT BLACK (مخصوص In door)

در اکثر پروژه ها همواره به دلیل وجود ضربات مکانیکی و برخورد اشیاء نوک تیز قبل از اتمام عملیات ساختمانی صدماتی به عایق های بدون روکش وارد می شود جهت رفع این مشکلات، اقدام به تولید دو محصول جدید در این خصوص نموده است که پاره ای از مزایای آنها به شرح ذیل خلاصه میگردد:

  • مقاومت در مقابل پارگی
  •  انعطاف پذیری بالا در هنگام نصب روی لوله های پلیمری از قبیل سوپرپایپ و غیره (بدون نیاز به چاک دادن) 
  •  قیمت مناسب علی رغم داشتن روکش

4 زیبایی ظاهری عایق های لوله ای ALU TEC در مکان هایی که لوله ها قابل رویت می باشند (مانند لوله کشی های رو کار در داخل ساختمان ها و سوله ها)

این نوع عایق ها جهت استفاده در لوله های نصب شده در فضاهای باز تولید می گردند .

مزایای این نوع عایق ها به شرح ذیل خلاصه می گردد .

1- مقاومت بسیار بالا در مقابل اشعه UV خورشید، مواد خورنده وضربات مکانیکی

2- زیبایی کار پس از اتمام عملیات نصب

3- کاهش هزینه نیروی انسانی به دلیل نصب یکجای عایق و روکش در یک زمان 

4- قابلیت ارائه در ۳ نوع باروکش ۱۰۰ میکرون مسلح شده ALU-NET و روکش ۲۳۰ و ۶۰۰ میکرون

5- قابلیت ارائه در انواع سایز و ضخامت حداکثر تاسایز "۲۰ وضخامت ۵۰ میلیمتر

۶- قابلیت ارائه به صورت خود چسبدار تا سایز "۲

عایق الاستومری رولی روکشدار  با روکش ۱۰۰ میکرون مسلح شده جهت استفاده در فضاهای باز کانال ها، مخازن، لوله ها و موتورخانه ها)

مزایای این نوع عایق به شرح ذیل خلاصه می گردد

1- مقاومت بسیار بالا در مقابل اشعه UV خورشید، ضربه و مواد خورنده موجود در محیط

2- بسیار مناسب جهت مخازن و کانال های هوا (گرد و چهار گوش)

3- زیبایی کار پس از انجام عملیات نصب

4- قیمت مناسب

۵- انعطاف پذیری بسیار بالا در هنگام نصب

6- قابلیت ارائه به صورت خود چسبدار (جهت تسهیل در عملیات نصب)

7- پوشش کامل عیوب و برجستگی و فرورفتگی های زیر کار

عایق الاستومری 6 میل رولی

عایق الاستومری 6 میل بیشتر در عایقکاری برودتی برای عایقکاری انواع کانالهای کولر ،لوله ها، مخازن های کوچک و بزرگ،لوله های سرد و گرم تاسیسات استفاده می شود . عایق الاستومری با چسب مخصوص به دیوار و در جاهای دیگر به راحتی می چسبد .

0 تومان

عایق الاستومری 9 میل رولی

عایق الاستومری 9 میل بیشتر در عایقکاری برودتی برای عایقکاری انواع کانالهای کولر ،لوله ها، مخازن های کوچک و بزرگ،لوله های سرد و گرم تاسیسات استفاده می شود .

تماس بگیرید

عایق الاستومری 13 میل رولی

عایق الاستومری 13 میل بیشتر در عایقکاری برودتی برای عایقکاری انواع کانالهای کولر ،لوله ها، مخازن های کوچک و بزرگ،لوله های سرد و گرم تاسیسات استفاده می شود .

تماس بگیرید

عایق الاستومری 19 میل رولی

عایق الاستومری 19 میل بیشتر در عایقکاری برودتی برای عایقکاری انواع کانالهای کولر ،لوله ها، مخازن های کوچک و بزرگ،لوله های سرد و گرم تاسیسات استفاده می شود .

تماس بگیرید

عایق الاستومری 25 میل رولی

عایق الاستومری 25 میل بیشتر در عایقکاری برودتی برای عایقکاری انواع کانالهای کولر ،لوله ها، مخازن های کوچک و بزرگ،لوله های سرد و گرم تاسیسات استفاده می شود .

تماس بگیرید